Marka Beloved Shirts wypuściła kolekcję strojów kąpielowych, które już zyskały miano „antytrendu” tego lata. Przedstawiają one.. owłosione męskie torsy.

To prawdziwy ewenement w świecie mody. Słynąca z kontrowersji marka Beloved Shirts szokuje po raz kolejny. Tym razem wykorzystała popularną metodę „all over”, polegającą na zadrukowywaniu całej powierzchni ubrania. Dzięki niej pełna płaszczyzna strojów kąpielowych pokryta jest przez.. męskie torsy.

Stroje kąpielowe marki imitują ciało owłosionego mężczyzny. Internauci, przyzwyczajeni do kolorowych, kwiatowych wzorów na bikini, przecierają oczy ze zdziwienia.

Niektórzy po prostu chcą, by ten świat się zawalił – napisał pod zdjęciem stroju kąpielowego jeden z internautów.

To nie pierwszy raz, kiedy Beloved Shirts szokuje. Wcześniej metodą „all over” zadrukowała kostiumy wizerunkiem Donalda Trumpa. Szokujący pomysł ma drugie dno. Komentatorzy doszukują się w nim apelu o akceptowanie swojego ciała.

Moim zdaniem? Bomba! Ludzie kochają oceniać wygląd innych. W szczególności ciała własne i innych w strojach kąpielowych. Ten kostium idealnie to podsumowuje. Z poczuciem humoru – skomentowała jedna z internautek.

Kostium imitujący męskie ciało kupić możecie za 50 dolarów. W przeliczeniu jest to 180 złotych. Producent zapewnia, że zakup trafi do was w przeciągu 10 dni. Na fali popularności strojów, Beloved Shirts wypuściło również owłosione legginsy.

fot. Instagram/belovedshirts
fot. Instagram/belovedshirts
fot. Instagram/belovedshirts
fot. Instagram/belovedshirts

źródło: Newsweek Polska

...

Zobacz również