Bez nazwy-1
screen/youtube/ Kononowicz Videos
Patryk Korzec - 15 Grudnia 2018

Kto to jest Krzysztof Kononowicz? Barwna postać, smutny koniec

Kto to jest Krzysztof Kononowicz? Ta wyjątkowo barwna postać przez wiele lat obecna była we wszystkich polskich mediach, a jego wypowiedzi raz po raz stawały się hitem serwisu Youtube. Polski polityk stał się gwiazdą mediów społecznościowych i telewizji, z czasem niestety czekał go wyjątkowo smutny koniec. 

Kto to jest Krzysztof Kononowicz? Jak to możliwe, że lokalny polityk został gwiazdą znaną w całym kraju, która z czasem stała się ikoną popkultury? Obecnie prawie wszyscy kojarzą jego wypowiedzi w mediach, barwne komentarze i niecodzienne zachowanie, które obserwować możemy w serwisie Youtube. Jego historia to jednak nie tylko śmieszne żarty i niecodzienne słowa.

Kto to jest Krzysztof Kononowicz?

Krzysztof Kononowiczw latach 1980-2002 był członkiem NSZZ "Solidarność" w lokalnym oddziale w Białymstoku. To był jego pierwszy kontakt ze światem polityki, z którym jednak już wkrótce miał się związać na dłużej. Jest niezwykle tajemniczą i kontrowersyjną postacią - choć sam twierdzi, że był przewodniczącym związku, w Encyklopedii Solidarności dotyczącej Regionu Białegostoku nie znajdziemy o nim ani słowa.

Przez wiele lat był osobą bezrobotną, aż nagle w 2006 roku zdecydował się wystartować w wyborach samorządowych na urząd prezydenta miasta. Największe zainteresowanie zdobył szczególnie jego niezwykły program.

- Usprawnić w naszym mieście, w całym, na całym Podlasiu, żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego (…) A w urzędzie u mie miejskim będzie ład i porządek. Ni będzie biurokractwa, ni będzie łachmactwa, tylko naprawdę ludzie będą - mówił w przemówieniu bijącym rekordy popularności w internecie.

Ostatecznie uzyskał 1676 głosów, dzięki czemu zajął przedostatnią pozycję - udało mu się wyprzedzić kandydata Samoobrony.

Krzysztof Kononowicz nie będzie niczego

Skoro wiemy już, kto to jest Krzysztof Kononowicz, poznajmy jeden z największych przebojów związanych z tym człowiekiem. W 2006 roku polski zespół Grupa Operacyjna nagrał teledysk do utworu "Nie będzie niczego", w którym sam Kononowicz zgodził się wziąć udział. Cała piosenka zainspirowana jest jego niecodziennym programem wyborczym. Nagranie utworu znajduje się poniżej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Kononowicz Ciacho

Z czasem zasłynął własną serią na Youtube, a niekonwencjonalne poczucie humoru mężczyzny oraz jego barwne wypowiedzi w mediach spowodowały, że chętnie zaczęto go także zapraszać do różnych produkcji. Krzysztof Kononowicz zaproszony został również do zagrania w polskim filmie "Ciacho", w którym wcielił się w rolę prokuratora. Fragment z jego udziałem, który również obejrzeć możecie poniżej cieszy się niesłabnącą popularnością i do tej pory cytowany jest przez internautów.

Krzysztof Kononowicz 2018

Ta niezwykle barwna postać powalająca swoich fanów niecodziennymi poglądami, wypowiedziami oraz wystąpieniami z czasem niestety stała się pośmiewiskiem całego kraju oraz polskiego internetu. Obecnie nabijają się z niego absolutnie wszyscy, a na YouTube wciąż publikowane są kolejne prześmiewcze filmiki z jego udziałem.

Jego kariera polityczna zakończyła się tak samo szybko i niespodziewanie, jak się zaczęła. Po śmierci brata oraz matki mężczyzna całkowicie się załamał, pojawiły się również głosy, iż uzależnił się od alkoholu. Może to być powód jego poważnych problemów finansowych, przez które zdarzało mu się już żebrać o pieniądze konieczne do opłacenia zaległych rachunków.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  2. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramatu
  3. Ile mężów miała Kora? Nie wszystko wychodziło jej w życiu
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? Nigdy nie zgadniecie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News