Kto rozpętał II Wojnę Światową? Ten pasek TVP przejdzie do historii

Kto rozpętał II Wojnę Światową? Ten pasek TVP przejdzie do historii

Kto rozpętał II Wojnę Światową? Z takim pytaniem poradzi sobie każdy, kto chociaż raz słyszał o największym konflikcie zbrojnym naszych czasów. Jednak zdaniem Telewizji Polskiej, niektórzy chcą zatuszować tak podstawową wiedzę o o historii świata.

Kto rozpętał II Wojnę Światową? Oczywiście III Rzesza, czyli państwo niemieckie pod wodzą Adolfa Hitlera. Taka wiedza nie jest jakoś pilnie strzeżona, a można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest bardzo powszechna. Elementarne informacje na ten temat posiadają nawet dzieci w szkole podstawowej. Tym dziwniejszy wydaje się fakt, że TVP Info postanowiło uczynić z tak oczywistego faktu polityczny atak.

TVP Info grzmi, że opozycja zataja kto rozpętał II Wojnę Światową

Czerwony napis na pasku TVP Info to nie powód do żartu. W taki sposób podawane są tylko najpilniejsze i najistotniejsze newsy. W taki sposób została też zakomunikowana wiadomość, która miała zmrozić krew w żyłach telewidzów. Stacja podała bowiem, że największa partia opozycyjna w Sejmie nie chce powiedzieć o tym, kto stał za wybuchem II Wojny Światowej. - Politycy Platformy milczą o winnych wybuchu II Wojny Światowej - taki komunikat mogła zobaczyć widownia kanału TVP Info.

Sławne paski z TVP

O osobliwym komunikacie TVP Info poinformował na Twitterze poseł PO Sławomir Neumann, który w dosadnych słowach odniósł się do zaistniałej sytuacji. - Trzeba być ciężkim idiotą żeby napisać taki pasek. TVPiS - poziom dna. Ale J. Kurski i Abp. L. Sławoj Głódź są pewnie bardzo dumni z takich „dziennikarzy” - skomentował poseł Platformy Obywatelskiej. Internauci zachodzą w głowę, czym była podyktowana decyzja o wyemitowaniu takiego paska. - To nienawistny kretynizm - odpowiedział posłowi Neumannowi Leszek Balcerowicz. - Nie wiem nawet czy to można tak określić, Panie Profesorze. Tutaj nawet nie można przypisać złej woli. To skrajne upośledzenie i skutki jakiegoś wyparcia - dodał do komentarza Balcerowicza jeden z internautów. Jak zauważyli komentujący, poziom niektórych informacji pokazywanych na paskach sięga już granic absurdu. - O dziadku Tuska zapomnieli wspomnieć. Czuję się rozczarowany :) - zauważył z przekąsem użytkownik Twittera. Twitter.com twitter.com
ZOBACZ TAKŻE
  1. Siemię lniane na włosy i zaparcia. Właściwości, dieta, cena
  2. Papież Franciszek jest OSTATNIM PAPIEŻEM. Przerażająca wizja, mamy mało czasu
  3. Fani Na Wspólnej zamarli. Dramatyczny wypadek zniszczy głównego bohatera
Następny artykuł