Kto rozpętał II Wojnę Światową? Ten pasek TVP przejdzie do historii

Kto rozpętał II Wojnę Światową? Ten pasek TVP przejdzie do historii

Kto rozpętał II Wojnę Światową? Z takim pytaniem poradzi sobie każdy, kto chociaż raz słyszał o największym konflikcie zbrojnym naszych czasów. Jednak zdaniem Telewizji Polskiej, niektórzy chcą zatuszować tak podstawową wiedzę o o historii świata.

Kto rozpętał II Wojnę Światową? Oczywiście III Rzesza, czyli państwo niemieckie pod wodzą Adolfa Hitlera. Taka wiedza nie jest jakoś pilnie strzeżona, a można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest bardzo powszechna. Elementarne informacje na ten temat posiadają nawet dzieci w szkole podstawowej. Tym dziwniejszy wydaje się fakt, że TVP Info postanowiło uczynić z tak oczywistego faktu polityczny atak.

TVP Info grzmi, że opozycja zataja kto rozpętał II Wojnę Światową

Czerwony napis na pasku TVP Info to nie powód do żartu. W taki sposób podawane są tylko najpilniejsze i najistotniejsze newsy. W taki sposób została też zakomunikowana wiadomość, która miała zmrozić krew w żyłach telewidzów. Stacja podała bowiem, że największa partia opozycyjna w Sejmie nie chce powiedzieć o tym, kto stał za wybuchem II Wojny Światowej. - Politycy Platformy milczą o winnych wybuchu II Wojny Światowej - taki komunikat mogła zobaczyć widownia kanału TVP Info.

Sławne paski z TVP

O osobliwym komunikacie TVP Info poinformował na Twitterze poseł PO Sławomir Neumann, który w dosadnych słowach odniósł się do zaistniałej sytuacji. - Trzeba być ciężkim idiotą żeby napisać taki pasek. TVPiS - poziom dna. Ale J. Kurski i Abp. L. Sławoj Głódź są pewnie bardzo dumni z takich „dziennikarzy” - skomentował poseł Platformy Obywatelskiej. Internauci zachodzą w głowę, czym była podyktowana decyzja o wyemitowaniu takiego paska. - To nienawistny kretynizm - odpowiedział posłowi Neumannowi Leszek Balcerowicz. - Nie wiem nawet czy to można tak określić, Panie Profesorze. Tutaj nawet nie można przypisać złej woli. To skrajne upośledzenie i skutki jakiegoś wyparcia - dodał do komentarza Balcerowicza jeden z internautów. Jak zauważyli komentujący, poziom niektórych informacji pokazywanych na paskach sięga już granic absurdu. - O dziadku Tuska zapomnieli wspomnieć. Czuję się rozczarowany :) - zauważył z przekąsem użytkownik Twittera. Twitter.com twitter.com
ZOBACZ TAKŻE
  1. Siemię lniane na włosy i zaparcia. Właściwości, dieta, cena
  2. Papież Franciszek jest OSTATNIM PAPIEŻEM. Przerażająca wizja, mamy mało czasu
  3. Fani Na Wspólnej zamarli. Dramatyczny wypadek zniszczy głównego bohatera
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News