amerykaexpress
Fot. Instagram/amerykaexpress.tvn
Mikołaj Pilecki - 31 Grudnia 2018

Kto odpadł z Ameryka Express? Zwycięska para jest tylko jedna

Kto odpadł z Ameryka Express - to pytanie co roku zaprząta głowę wiernym widzom programów stacji TVN. Jedna z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji ściąga przed telewizory miliony. Czy powstanie następna seria?

Kto odpadł z Ameryka Express i jak potoczyła się pierwsza nieazjatycka edycja popularnego programu podróżniczego z udziałem największych gwiazd polskiego show-biznesu? Trzecia - a pierwsza amerykańska - seria show na bazie holendersko-belgijskiego formatu "Peking Express" okazała się niesamowitym sukcesem.

Kto odpadł z Ameryka Express?

O tym, kto kończy przygodę z programem i wraca do Polski, decydują wyniki w postawionych przez producentów zadaniach. Najważniejszym z nich jest oczywiście dotarcie do celu na pozycji innej niż ostatnia. Nie ma mowy o sympatii ze strony telewidzów i głosach z ich SMS-ów. O wszystkim decydują spryt i czas.

Ameryka Express uczestnicy

W 3. edycji programu, w której uczestnicy musieli przeprawić się przez Ekwador i Peru, udział brało tradycyjnie osiem par. Oto ich skład:
 1. Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer
 2. Monika Zagajewska i Piotr Królik
 3. Magda Steczkowska i Katarzyna Meller
 4. Tomasz Karolak i Jakub Urbański
 5. Lara Gessler i Piotr Sałata
 6. Maciej Musiałowski i Anna Małysa
 7. Aleksandra Domańska i Dawid Domański
 8. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

Ameryka Express kiedy

Ostatnia seria programu zakończyła się pod koniec listopada tego roku. Następna, która prawdopodobnie również odbędzie się w Ameryce Południowej, ma pojawić się na ekranach jesienią przyszłego roku. Na ten moment brak jest informacji co do ewentualnych uczestników programu. Wiadomo jednak, że takiej marki i szansy TVN nie może zmarnować.

Ameryka Express zwycięzca

W każdej edycji tylko jedna para może osiągnąć zwycięstwo, a co za tym idzie, tylko trzy pary (sześć osób) zdobyły pierwsze miejsce. W gronie zaszczytnych zwycięzców od 2016 roku znaleźli się na przestrzeni lat Michał Żurawski i Ludwik Borkowski (1. edycja), Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz (2. edycja), Aleksandra Domańska i Dawid Domański (trzecia edycja). Jak już wspomnieliśmy, nie wiadomo kiedy odbędą się zdjęcia do 4. edycji, ani kto w niej wystąpi. Można spodziewać się jednak, że będą to wielkie gwiazdy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani oniemieli. Nieoficjalne, szokujące doniesienia o ojcostwie dziecka największej gwiazdy TVN
  2. Papież Franciszek zdruzgotał gwiazdora Polsatu. Polak jest załamany
  3. "Taniec z gwiazdami" w TVP? Szokujące doniesienia mediów
JaworowiczElżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programuCzytaj dalej
źródło: Wikipedia.org
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News