Żona naszego najlepszego zawodnika znana jest nie tylko z tego, że prowadzi zdrowy tryb życia i zachęca Polki do wysiłku fizycznego. Coraz mniej osób pamięta, że Anna Lewandowska to przecież była znakomita fighterka. Właśnie te umiejętności chce wykorzystać Konfrontacja Sztuk Walki. 

Martin Lewandowski z federacji KSW rozpoczął rozmowy w sprawie pozyskania w swoje szeregi byłej mistrzyni świata w karate. Ponoć Anna nie mówi „nie” i jest otwarta na wszelkie negocjacje.

Potrafi przywalić

Lewandowska wiele lat miała styczność ze sztukami walki. Udało jej się zdobyć seniorskie tytuły mistrzowskie zarówno w mistrzostwach świata, jak i Europy. W walkach MMA umiejętności wyniesione z karate na pewno mogą się przydać, choć pewnie nie wystarczą do odniesienia sukcesu.

– Ania jest otwarta na walkę. Dużą rolę grają jej ambicje sportowe. Jest fighterką z krwi i kości, my organizujemy największe gale MMA w Europie, więc zobaczymy, co pokaże przyszłość. Jednak to nie wydarzy się w tym roku, ani pewnie też w przyszłym. Państwo Lewandowscy opiekują się teraz córeczką, mają swoje plany rodzinne. Jak na pierwsze spotkanie, to nasza rozmowa była dość konkretna. Na pewno wrócimy do tematu. Dodam, że pierwszy raz w tego typu rozmowach nie poruszyliśmy kwestii finansowych. W tym przypadku chodzi tylko o ambicje sportowe – poinformował Martin Lewandowski.

Z Chodakowską?

To, co zostało wypuszczone w eter przez współwłaściciela KSW, natychmiast spotkało się z ogromnym odzewem w internecie. Wiele komentarzy było prześmiewczych. Żarty dotyczyły między innymi ewentualnych rywalek dla pani Anny. Padła propozycja starcia z  Ewą Chodakowską.

Martin Lewandowski sprawę ewentualnej przeciwniczki żony kapitana naszej kadry, skomentował jednak całkiem poważnie. – Anna wywodzi się z karate, podobnie jak pogromczyni Joanny Jędrzejczyk – Rose Namajunas. Myślę, że dobierając rywalkę pani Lewandowskiej, szukalibyśmy zawodniczki stójkowej, która też stawia pierwsze kroki w MMA – zdradził.

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Źródło: wp.pl

...

Zobacz również