Dramat dzieci w królewskiej rodzinie. Dopiero teraz to ujawniono

Dramat dzieci w królewskiej rodzinie. Dopiero teraz to ujawniono Źródło:

Rodzina królewska jest wielbiona przez Brytyjczyków, jest to również najbardziej znana na całym świecie monarchia. Jednak popularność obecnie panującej królowej i jej rodziny to tylko jeden pozytyw w całym oceanie negatywów. Ich życie to ciągłe przestrzeganie protokołu i restrykcje, o czym przekonała się 3-letnia księżniczka Charlotte.

Księżniczka Charlotte musi przestrzegać zasad protokołu i etykiety, mimo że ma dopiero 3 latka. Podobne zasady obowiązują wszystkie dzieci w rodzinie królewskiej - dotyczą ubioru, określonych zachowań i obowiązku przestrzegania tradycji. Przykładem może być książę George, który musi nosić krótkie spodenki bez względu na swoje osobiste upodobania. Jest to obowiązek, który nakłada na niego arystokratyczne pochodzenie. Mimo ogólnego uwielbienia rodziny królewskiej, większość Brytyjczyków nie zgadza się z jej restrykcyjnymi zasadami, zwłaszcza w stosunku do dzieci.

Księżniczka Charlotte nie może siedzieć z mamą przy stole

Ostatnio na jaw wyszła kolejna zasada, którą musi przestrzegać trzylatka. Księżniczka Charlotte nie może zasiąść do obiadu ze swoimi rodzicami: księciem Williamem i księżną Kate Middleton. Powodem jest jej brak obycia w sztuce uprzejmej rozmowy. Ciężko jednak wymagać, żeby Charlotte posiadała takie umiejętności w wieku trzech lat, nawet jeśli w jej żyłach płynie błękitna krew. Dopiero, gdy księżniczka nauczy się taktownie wypowiadać w otoczeniu gości, będzie mogła siadać do posiłku z mamą i tatą podczas oficjalnych spotkań. Poza tym Charlotte uczy się posługiwać w sposób odpowiedni sztućcami, w czym pomaga jej prababcia Królowa Elżbieta II. Po wszystkim mała Charlotte uczy się języka hiszpańskiego. Z tak dużą ilością zajęć z pewnością ciężko jej znaleźć chwilę wolnego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Matka Kate Middleton zdradziła szczegóły chrztu Louisa. Będzie po królewsku
  2. Agata Młynarska zszokowała fanów. Erotyczne zdjęcie gwiazdy krąży po sieci
  3. Trybunał Sprawiedliwości: Polska musi uznać małżeństwa homoseksualne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News