pikio.pl księżna kate_po
yt/Daily Mail
Anna Maria Guziewska - 12 Grudnia 2018

Księżna Kate i William w szpitalu dziecięcym! Co się stało?!

Księżna Kate ma powody do zmartwień? Ostatnio media donosiły, że między nią a Williamem stosunki znacznie się ochłodziły. Na tę sytuację miał wpływ konflikt między książęcymi braćmi. Teraz przyszła królewska para była widziana w szpitalu dziecięcym. Czy zdrowie ich dzieci jest zagrożone?

Księżna Kate została uchwycona przez reporterów, gdy przechodziła korytarzami szpitala dziecięcego. Chociaż o zagrożeniu zdrowia jej dzieci media na wyspach nie donosiły, okazuje się, że wielu entuzjastów pięknej żony Williama zamarło.

Czemu księżna Kate była w szpitalu dziecięcym? Chodzi o księżną Dianę

William wraz z żoną postanowili kontynuować dzieło księżnej Diany, która zawsze była blisko potrzebujących. Nazywana "królową ludzkich serc" potrafiła wpłynąć niemal na każdą decyzję, aby poprawić los najbiedniejszym. Angażowała się w zbiórki charytatywne i była zawsze tam, gdzie jej potrzebowano. Z podobną empatią do Brytyjczyków podchodzi Kate. Teraz odwiedziła szpital Evelina London. Później pojawili się w organizacji, która wspiera osoby bezdomne. Okazuje się, że z pewnością ich zachowanie zasługuje na uwagę, a poświęcenie w celu poprawienia losu potrzebujących - na wyrazy szacunku. Fani, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce, składają parze wielkie wyrazy szacunku. - Dobrze sprawują swoją funkcję i maja klasę, za to Meghan tłumacząc się ciążą odstawiła wszystkie charytatywne obowiązki i zdrowieje tylko na celebryckie gale i wizyty w restauracjach - pojawia się na jednym z internetowych forów. - Miło się na nich patrzy, dużo zdrowia i pociechy z dzieci - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej

Kate jak Diana?

Kiedy stanęła oficjalnie u boku Williama Brytyjczycy nie mieli wątpliwości - zachowywała się jak zmarła matka mężczyzny. Jej empatia i zaangażowanie w akcje charytatywne nie pozostawiały wątpliwości - będzie filantropką, która dotrze do każdego mieszkańca wysp. Gdy urodziła pierwsze dziecko i wystąpiła w sukni podobnej do tej, którą miała na sobie Diana - cały świat wstrzymał oddech. Entuzjaści tragicznie zmarłej księżnej widzą w żonie księcia dobroć, którą darzyła innych właśnie Lady D. Była uwielbiana przez miliony, a entuzjaści z całego świata nie mogli uwierzyć, że odeszła. Tragiczny w skutkach wypadek samochodowy pokazał, że pomimo licznych kontrowersji na dworze, Brytyjczycy solidarnie stanęli po stronie księżnej. Przez długi czas synowie opłakiwali jej śmierć, teraz chcą kontynuować jej dzieło.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle prawie nigdy nie zmienia osobistej części garderoby! Szokujące tłumaczenie
  2. Ciężarna Meghan Markle szaleje na imprezie z celebrytami. Brytyjczyków zamurowało
  3. Księżna Diana nie była taka jak myśleliśmy? Wyszło na jaw co zrobiła Harry'emu
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jaki jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News