Siostra księżnej Kate w szpitalu! Poruszenie w Wielkiej Brytanii
Wiadomości Pikio - 16 Października 2018

Siostra księżnej Kate w szpitalu! Poruszenie w Wielkiej Brytanii

Księżna Kate wręcz odchodzi od zmysłów. Jak podają bowiem brytyjskie media, jej siostra, Pippa Middleton, została w ogromnym pośpiechu zabrana do szpitala. Poruszona jest jednak nie tylko żona księcia Williama, ale również Wielka Brytania, która uwielbia swoją rodzinę królewską. Co takiego dzieje się z siostrą księżnej?

Księżna Kate z jednej strony jest przerażona gorączkowością, z jaką przetransportowano do szpitala jej siostrę, Pippę Middleton, z drugiej jednak cieszy się, bo wie, co to oznacza. Cała Wielka Brytania czeka wraz z nią na narodziny dziecka, które pod swoim sercem od dłuższego czasu Pippa nosi. Pippa Middleton, choć nie należy do brytyjskiej rodziny królewskiej, umiejętnie wykorzystała uwagę zwróconą na jej siostrę i całą rodzinę. Sama dzięki temu stała się celebrytką i niemal przyszywaną częścią królewskiej rodziny. Nic więc dziwnego, że wielu Brytyjczyków z uwagą śledzi jej losy. Teraz wielu trzyma kciuki za to, by poród przeszedł bez żadnych komplikacji.

Księżna Kate trzyma kciuki za siostrę

Pippa trafiła na oddział położniczy w prywatnym londyńskim szpitalu Lindo Wing w St Mary’s Hospital w dzielnicy Paddington. Siostra księżnej jest w zaawansowanej ciąży i lada chwila ma urodzić. Wielu Brytyjczyków jest zszokowanych tym, że jeszcze cztery dni temu Pippa bawiła się w najlepsze podczas ślubu księżniczki Eugenii. Co ciekawe, termin szczęśliwego rozwiązania obejmował także dzień ślubu. Jak bowiem powiedzieli lekarze, Pippa Middleton ma urodzić w terminie 12 - 18 października. Wiele więc wskazuje na to, że poród lada chwila.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Pierwsze damyPolskie Pierwsze Damy. Wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!Czytaj dalej

Poród, który kosztuje fortunę

Poza samym porodem brytyjskie media aż huczą na temat tego ile Pippa i jej mąż wydadzą na poród swojego potomka. Szpital Lindo Wing w St Mary’s Hospital nie należy bowiem do najtańszych. Za jedną noc w tym przybytku zapłacą bagatela równowartość 30 tys. złotych, czyli około 6 tys. funtów brytyjskich. Możliwe więc, że Pippa Middleton będzie opływała w jeszcze większe luksusy niż jej siostra, księżna Kate, która trafiła do tego samego szpitala kilka miesięcy temu. Wówczas Kate rodziła swojego syna Louisa. Ta jednak musiała uważać, by nie szastać pieniędzmi zbyt mocno, gdyż jako część rodziny królewskiej obowiązują ją surowe restrykcje. O to nie musi martwić się Pippa Middleton, która razem z mężem utrzymuje się z prywatnych środków i nie musi martwić się o złamanie żadnych obostrzeń.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pierwsza Dama pobiła się z prezydentem Macronem?! Słychać było wrzaski i tłuczone naczynia
  2. Nie żyje wybitny człowiek, który zmienił życie milionów. Pokonał go rak
  3. Emerytura pierwszej damy bardzo niska! W sprawę niespodziewanie zamieszany Komorowski
  4. To już czarna seria w Polsce! Kolejne martwe zwierzęta spadły z nieba
  5. Impreza niespodzianka na 40-te urodziny. Efekt WOW gwarantowany
Kornel MorawieckiZnani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News