Księżna Kate rozstała się z Williamem. Brytyjski dwór chciał to przemilczeć

Księżna Kate rozstała się z Williamem. Brytyjski dwór chciał to przemilczeć

Księżna Kate oraz jej mąż William uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par na świecie. Jak się jednak okazuje, nigdy nie można oceniać po pozorach. Para przechodziła poważny kryzys, skutkiem czego było rozstanie. Pałac Buckingham, chcąc uniknąć skandalu, przemilczał ten fakt.

Księżna Kate sprawuje swoją funkcję od przeszło 7 lat. Kiedy wchodziła do rodziny królewskiej, wiele osób spekulowało, że zostanie ona "drugą Dianą". Jej nienaganne stylizacje oraz wyczucie sprawiły, że pokochały ją miliony ludzi na całym świecie. Nie wiadomo, czemu zdecydowała się na zakończenie związku z Williamem.

Księżna Kate nie była szczęśliwa

Chociaż od ślubu Kate i Williama minęło już 7 lat, to ludzie wciąż nie mogą zapomnieć o tym, co wydarzyło się jeszcze przed ich zaręczynami. Jeszcze podczas studiów, para zadecydowała o tym, że najlepiej będzie się rozstać. Zakochani nie wytrzymali jednak w tym stanie zbyt długo. Kate wielokrotnie powtarzała, że nie była wówczas szczęśliwa. Rozstanie miało przynieść im przestrzeń oraz czas dla siebie, a przyniosło jedynie ból i tęsknotę. Księżna Kate stwierdziła, że okres rozstania pozwolił jej poznać się od takiej strony, z jakiej wcześniej siebie nie znała. Te pare miesięcy pozwoliło jej również dojrzeć oraz zrozumieć czego właściwie chce od życia. A jak rozstanie przeżył książę William? Okazuje się, że wcale nie lepiej. Zaznaczył jednak, że oboje bardzo potrzebowali tego czasu. Był to dobry moment na przemyślenie pewnych spraw oraz dostrzeżenie tego, co tak naprawdę jest ważne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęśliwa rodzina

Rozstanie książęcej pary nie przeważyło na ich związku. Dziś żyją w pełnej zgodzie, a chwilowy rozejm tylko umocnił ich w przekonaniu, że są sobie pisani. Kate i William doczekali się trójki wspaniałych dzieci, które stanowią nadzieję brytyjskiej monarchii. Synka Georga, córkę Charlotte oraz niedawno narodzonego Louisa  podziwia cały świat. Czy w ślady Kata i Williama pójdzie Meghan Markle oraz książę Harry? Drugi wnuczek królowej Elżbiety wziął ślub zaledwie pół roku temu, a jego żona już spodziewa się dziecka. Royal baby ma wydarzyć się wiosną przyszłego roku, a Brytyjczycy już nie mogą się doczekać. - Pięknie patrzy się na historyczne momenty. Mam nadzieję, że Harry i Meghan nie skończą tak jak Karol i Diana. Życzę im szczęścia, sprawiają wrażenie niesamowicie przyjaznych ludzi - napisał jeden z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rossmann kładzie konkurencję na łopatki! Tłumy klientów będą czekać na otwarcie
  2. Amerykańskie służby zabrały się za brytyjską rodzinę królewską! Meghan Markle na celowniku
  3. Horoskop dzienny na środę 21.11.2018 dla wszystkich znaków zodiaku! Co przyniesie Ci los?
  4. Politycy PiS są przerażeni. Błagają Kaczyńskiego o podjęcie radykalnego działania
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
Następny artykuł