Przerażające wyznanie księżnej Kate. Na urodzinach księcia Louisa omal nie doszło do nieodwracalnej tragedii

Przerażające wyznanie księżnej Kate. Na urodzinach księcia Louisa omal nie doszło do nieodwracalnej tragedii Źródło: youtube.com/ODN

Księżna Kate opowiedziała nieco o urodzinach swojego najmłodszego dziecka, księcia Louisa. Żona Williama zaskoczyła, gdy wyznała, że na przyjęciu zamarła na chwilę, bo o mały włos nie doszło do tragedii. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że sytuacja była naprawdę poważna.

Księżna Kate podczas rozmowy z dziennikarzem miała okazję, by choć w małym stopniu poruszyć kwestię swoich pociech. Choć ta nie rozwodziła się zbytnio nad tym tematem, chcąc zważać na swoje słowa, zdradziła kilka faktów, jak wygląda jej życie z dziećmi. Co więcej, zdecydowała się na wyznanie dotyczące przyjęcia urodzinowego jej synka Louisa. Księżna zaskoczyła wszystkich, gdy przyznała, że było niezwykle blisko, by doszło do czegoś potwornego.  

Jak księżna Kate radzi sobie z dziećmi?

Zapewne każda mama zgodzi się, że posiadanie dzieci nie zawsze wiąże się tylko z czystą przyjemnością. Życie z jednym dzieckiem może nie być łatwe, a co dopiero z trójką, tak, jak w przypadku Kate. Księżna ma dodatkowo utrudnione zadanie, bowiem musi przestrzegać królewskiego protokołu, którego kilka podpunktów również tyczy się pociech monarchów. 

Podczas rozmowy z dziennikarzem, żona księcia Williama przyznała, że wychowanie trójki dzieci bywa niezwykle trudne. Jak sama stwierdziła, wymaga to od niej całkowitego poświęcenia im uwagi, ponieważ nawet chwilowe spuszczenie z nich wzroku może skończyć się źle. Jako idealny tego przykład podała ostatnie przyjęcie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Urodziny mogły skończyć się tragedią 

23 kwietnia najmłodsze dziecko Williama i Kate, książę Louis skończył swój pierwszy roczek. Z tej okazji wyprawiono przyjęcie w pięknych ogrodach przy pałacu Kensington. Według informacji uczący się właśnie chodzić mały książę jest niezwykle ruchliwy i ciekawy wszystkiego, co widzi dookoła. Lubi eksplorować świat, znajdujący się w zasięgu jego rąk.  

Księżna wyznała, że gdy podczas przyjęcia na chwilę spuściła z niego wzrok, ten wspiął się na zjeżdżalnie i właśnie miał zamiar z niej zjechać. Kate, gdy tylko to zobaczyła, szybko do niego podbiegła i pomogła mu zejść. Zapewne nie trzeba tłumaczyć, że samodzielne zjechanie ze zjeżdżalni przez roczne dziecko mogło zakończyć się naprawdę źle. Książę Louis dopiero uczy się chodzić i nie osiąga jeszcze pełnej stabilności swojego ciała, co mogło dać o sobie znać właśnie w tym przypadku. Na szczęście księżna Kate zareagowała bardzo szybko i jej najmłodszemu synkowi nic się nie stało.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News