Przerażające wyznanie księżnej Kate. Na urodzinach księcia Louisa omal nie doszło do nieodwracalnej tragedii

Przerażające wyznanie księżnej Kate. Na urodzinach księcia Louisa omal nie doszło do nieodwracalnej tragedii Źródło: youtube.com/ODN

Księżna Kate opowiedziała nieco o urodzinach swojego najmłodszego dziecka, księcia Louisa. Żona Williama zaskoczyła, gdy wyznała, że na przyjęciu zamarła na chwilę, bo o mały włos nie doszło do tragedii. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że sytuacja była naprawdę poważna.

Księżna Kate podczas rozmowy z dziennikarzem miała okazję, by choć w małym stopniu poruszyć kwestię swoich pociech. Choć ta nie rozwodziła się zbytnio nad tym tematem, chcąc zważać na swoje słowa, zdradziła kilka faktów, jak wygląda jej życie z dziećmi. Co więcej, zdecydowała się na wyznanie dotyczące przyjęcia urodzinowego jej synka Louisa. Księżna zaskoczyła wszystkich, gdy przyznała, że było niezwykle blisko, by doszło do czegoś potwornego.  

Jak księżna Kate radzi sobie z dziećmi?

Zapewne każda mama zgodzi się, że posiadanie dzieci nie zawsze wiąże się tylko z czystą przyjemnością. Życie z jednym dzieckiem może nie być łatwe, a co dopiero z trójką, tak, jak w przypadku Kate. Księżna ma dodatkowo utrudnione zadanie, bowiem musi przestrzegać królewskiego protokołu, którego kilka podpunktów również tyczy się pociech monarchów. 

Podczas rozmowy z dziennikarzem, żona księcia Williama przyznała, że wychowanie trójki dzieci bywa niezwykle trudne. Jak sama stwierdziła, wymaga to od niej całkowitego poświęcenia im uwagi, ponieważ nawet chwilowe spuszczenie z nich wzroku może skończyć się źle. Jako idealny tego przykład podała ostatnie przyjęcie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Urodziny mogły skończyć się tragedią 

23 kwietnia najmłodsze dziecko Williama i Kate, książę Louis skończył swój pierwszy roczek. Z tej okazji wyprawiono przyjęcie w pięknych ogrodach przy pałacu Kensington. Według informacji uczący się właśnie chodzić mały książę jest niezwykle ruchliwy i ciekawy wszystkiego, co widzi dookoła. Lubi eksplorować świat, znajdujący się w zasięgu jego rąk.  

Księżna wyznała, że gdy podczas przyjęcia na chwilę spuściła z niego wzrok, ten wspiął się na zjeżdżalnie i właśnie miał zamiar z niej zjechać. Kate, gdy tylko to zobaczyła, szybko do niego podbiegła i pomogła mu zejść. Zapewne nie trzeba tłumaczyć, że samodzielne zjechanie ze zjeżdżalni przez roczne dziecko mogło zakończyć się naprawdę źle. Książę Louis dopiero uczy się chodzić i nie osiąga jeszcze pełnej stabilności swojego ciała, co mogło dać o sobie znać właśnie w tym przypadku. Na szczęście księżna Kate zareagowała bardzo szybko i jej najmłodszemu synkowi nic się nie stało.  

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł