Księżna Kate najprawdopodobniej już na dniach zszokuje całą Wielką Brytanię. Wszystko za sprawą wiadomości, która póki co krąży jako nieoficjalna, ale już niedługo może się to zmienić. Szczególnie, że potwierdzają ją źródła brytyjskich gazet wprost z Pałacu Buckingham.

Księżna Kate nie tak dawno wróciła z urlopu macierzyńskiego i wzięła się do pracy. Okazuje się, że jej powrót może nie należeć do najdłuższych. Źródła bliskie rodzinie królewskiej twierdzą, że w najbliższej przyszłości jej życie może po raz kolejny poważnie się zmienić.

Szczegółową wiedzę ma już rzekomo posiadać książę William, który nie ukrywał swojego zaskoczenia obrotem spraw.

Księżna Kate ponownie matką?

William i Kate są szczęśliwymi rodzicami trójki małych książąt. Jako pierwszy na świat przyszedł George, który prawdopodobnie wywołał największą burzę medialną w Zjednoczonym Królestwie. W końcu był najbardziej wyczekiwanym pierwszym „royal baby” młodej pary. Dwa lata później księżna urodziła swoją jedyną jak dotąd córkę, Charlotte.

Trio domknął najmłodszy Louis, którego narodziny przypadły na 23 kwietnia tego roku. Po jego urodzinach Kate postanowiła poświęcić się w ciągu następnych kilku miesięcy rodzinie i zrezygnowała z wypełniania wielu obowiązków wynikających z bycia członkinią rodziny królewskiej. Do regularnych zadań wróciła dopiero niedawno, kończąc tym samym swój urlop macierzyński.

Jak donoszą angielskie tabloidy, wznowiona aktywność księżnej może nie potrwać długo, ponieważ podobno jest ona w czwartej ciąży. Tak przynajmniej twierdzi magazyn Star, który powołuje się na informatora działającego w Pałacu Buckingham.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

Jak podaje pismo, najbliższe otoczenie książęcej pary ma już być zaznajomione z tym faktem. Podobno zarówno William jak i Kate bardzo ochoczo powiększyliby swoją rodzinę o kolejną córkę. Jednak najważniejsza dla nich nie jest płeć, a bezproblemowy przebieg ciąży.

– Naprawdę zależy im tylko na zdrowiu dziecka – powiedział anonimowy informator.

Taki obrót spraw byłby na rękę Kate, która podkreślała już jakiś czas temu, że z chęcią zostałaby po raz kolejny mamą w tym samym okresie, co Meghan Markle. Zdecydowanie pozwoliłoby to ich dzieciom zbliżyć się do siebie. Ochoczo na taką wiadomość miała zareagować Elżbieta II, która sama posiada czworo dzieci. Oznaczałoby to, że para książęca poszłaby w ślady babci Williama.

Informator zdradził również, że księżna od dawna nosi się z zamiarem powiększenia swojej rodziny.

– Kate zawsze powtarzała, że chciałaby mieć sześcioosobową rodzinę – dodał.

Plotki nie zostały póki co potwierdzone przez Pałac Buckingham, ale wersja prezentowana przez prasę na wyspach wydaje się mieć kilka punktów wspólnych, które ją bronią. Na ten moment należy jednak czekać na oficjalnie oświadczenie pary.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdor Polsatu trafił do szpitala! Żona prosi o wsparcie 
  2. Uczestnik Rolnik szuka żony jest skończony! Ogromny skandal się potwierdzi? 
  3. Wielka gwiazda Na Wspólnej opublikowała kontrowersyjną fotkę. „Co Ty sobie zrobiłaś?!” 
  4.  Szczeniak, którego przygarnęli, nie był psem. Wszyscy byli zszokowani
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!