Księżna Kate ma DUŻĄ bliznę na twarzy! Co jej się stało?!

Księżna Kate ma DUŻĄ bliznę na twarzy! Co jej się stało?! Źródło: Fot. YouTube/ODN

Księżna Kate jest jedną z najbardziej popularnych w mediach członkiń brytyjskiej monarchii. Chociaż jej małżeństwo z księciem Williamem trwa już od kilku lat, Brytyjczycy dopiero teraz zauważyli dużą bliznę na jej twarzy. Skąd się wzięła i dlaczego nie zobaczyliśmy jej wcześniej?

Księżna Kate jest uwielbiana przez opinię publiczną na całym świecie. Internauci chętnie podziwiają jej kolejne stylizacje oraz urocze, rodzinne zdjęcia z mężem oraz trójką dzieci.

Co się stało księżnej Kate?

Co ciekawe, na wszystkich fotografiach księżna próbowała jednak ukryć jeden, zawstydzający dla niej ewidentnie szczegół. Jak się bowiem okazało, Kate ma na twarzy, na skroni sporą bliznę. Fani monarchii niezwykle zmartwili się tym, co ujrzeli na jednym ze zdjęć. Przedstawiciele rodziny królewskiej wytłumaczyli jednak, że jest to przykra pamiątka po operacji, którą musiała przejść jeszcze w czasach dzieciństwa.

Księżna Kate ma zaskakującą bliznę

Jak jednak żonie księcia Williama udawało się do tej pory ukryć bliznę? Najczęściej zakrywała ją włosami lub kapeluszem, albo też sporą warstwą makijażu. Sama księżna w żaden sposób nie skomentowała zauważonego przez Brytyjczyków szczegółu na jej twarzy, co jest dość charakterystyczne w przypadku członków rodziny królewskiej. Wciąż nie wiemy więc, skąd wzięła się jej blizna oraz jaką operację musiała przejść. Najpewniej nie był to jednak bardzo poważny zabieg, skoro mediom wciąż nie udało się odkryć jego przyczyny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Farna i jej mąż zdecydowali się poważny krok. Fani są w szoku
  2. Ujawniono, kto jest najcenniejszą gwiazdą TVN. Będzie wojna celebrytów?
  3. Rodowicz wściekła na katolików. „Nic takiego nie miało miejsca!”
  4. Meghan Markle i Harry przekazali radosną nowinę. Ich rodzina właśnie się powiększyła
  5. Niemal nikt nie przeżył. Prawie wszystkie gwiazdy filmu „Potop” nie żyją
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News