Dzieci księżnej Kate i księcia Williama były w niebezpieczeństwie! Niebezpieczny mężczyzna krążył na terenie posiadłości królewskiej

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama były w niebezpieczeństwie! Niebezpieczny mężczyzna krążył na terenie posiadłości królewskiej Źródło: youtube.com/The Royal Family

Księżna Kate i książę William mają powody do obaw. Bezpieczeństwo ich, a przede wszystkim dzieci, zostało zagrożone. Z Pałacu docierają niepokojące wieści o groźnym mężczyźnie, który chodził po terenie posiadłości.

Księżna Kate musiała drżeć z niepokoju o swoje dzieci, gdy zorientowała się, co się dzieje. Brytyjska prasa opisała mrożący krew w żyłach incydent, jakiego nie chciałaby przeżyć żadna matka. Na teren posesji zamieszkałej przez książęcą parę wtargnął nieznajomy mężczyzna i podszedł do dzieci Middleton. Okazało się, że może być bardzo niebezpieczny.

Księżna Kate musiała być przerażona. Niebezpieczny człowiek zbliżył się do jej dzieci

Jak donosi "The Sun", na posesję księżnej Kate i księcia Williama wtargnął obcy mężczyzna. Według relacji świadków zachowywał się dziwnie, a wręcz podejrzanie. Pech chciał, że właśnie tego dnia na podwórku bawiły się dzieci książęcej pary. Nieznajomy od razu chciał do nich podejść, jednak w porę udało się go zatrzymać.

Ustalono, że intruzem był Darren Benjamin. Zapytany o to, jak dostał się do ogrodu Pałacu Kensington odparł, że był w okolicy z dostawą mebli. Najbardziej przerażający jest fakt, że mężczyzna 7 lat spędził w więzieniu. Za kratki trafił w 2008 roku za oblewanie swojej ofiary gorącą wodą, co zostało zakwalifikowane jako tortury. Aż strach pomyśleć, że taki człowiek zbliżył się do trójki dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trwają prace nad polepszeniem bezpieczeństwa rodziny królewskiej

Wydarzenie odbiło się szerokim echem w światowych mediach. Wszyscy zaczęli się obawiać, że bezpieczeństwo Kate, Williama, a przede wszystkich ich dzieci jest zagrożone, skoro każdy może wejść na teren Pałacu.

- Gdy tylko poinformowano nas o tej sytuacji, uruchomiliśmy pilny przegląd zabezpieczeń, aby sprawdzić, czy obecny system i procedury są odpowiednie - zapewnił pracownik rodziny królewskiej.

Bardzo niepokojący jest nie tylko fakt bezprawnego wtargnięcia na teren Pałacu, ale także słowa, jakie były więzień miał wypowiedzieć po całym zdarzeniu. Według informatora "The Sun", był z siebie bardzo zadowolony.

- Mrożący krew w żyłach był fakt, że mężczyzna powiedział swoim znajomym, że bardzo blisko podszedł do naszego przyszłego króla i reszty książąt. Miał dzieci na wyciągnięcie ręki. Przyjaciele kryminalisty byli w szoku, że udało mu się wejść do pałacu, biorąc pod uwagę jego przeszłość - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje legendarna aktorka. Była uwielbiana przez miliony. Fani są zdruzgotani 
  2. Pan młody stanął przed ołtarzem ze swoją narzeczoną. Nagle odwrócił się i wyznał miłość innej kobiecie na oczach wszystkich gości
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Tak chytrej panny młodej świat nie widział. Gdy poznacie kulisy ślubu, odbierze wam mowę
  5. Nieoficjalne: pijany Kamil D. wiózł tajemniczą kobietę. Na jaw wychodzą zdumiewające informacje
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News