Specjalista ocenił mowę ciała Kate i Williama w ostatnich latach. Wniosek jest prosty

Specjalista ocenił mowę ciała Kate i Williama w ostatnich latach. Wniosek jest prosty Źródło: screen youtube.com/ODN

Księżna Kate i książę William ostatnio są jednym z głównych tematów jeżeli chodzi o członków rodziny królewskiej. Wszystko przez pogłoski o ich kryzysie małżeńskim. Jednak co o tym wszystkim mówi ich mowa ciała?

Księżna Kate w ostatnim czasie miała przechodzić przez prawdziwy kryzys w swoim małżeństwie. W mediach pojawiła się cała masa spekulacji dotyczących ich relacji i wiele wskazywało, że nie jest najlepiej. Co więcej, pojawiły się nawet głosy odnośnie do tego, że pomiędzy nimi ma dojść do rozwodu. Oczywiście rodzina królewska wszystkiemu zaprzeczała, ale jest to typowe dla niej w takich sytuacjach. Oceną stanu małżeństwa księżnej Kate zajęła się specjalistka od mowy ciała Patti Wood, która przejrzała ich wspólne zdjęcia z ostatnich lat. Wnioski, które z nich wysnuła, były oczywiste.

Księżna Kate nadal trwa w kryzysie małżeńskim?

Patti Wood swoją ocenę zaczęła od zdjęcia Kate i Williama jeszcze z czasów ich studiów, gdzie się poznali. Fotografia utrzymywana była przez lata w tajemnicy, ponieważ małżonkowie mieli wtedy ze sobą romans. Wedle Patti Wood, widać na nim, że są przy sobie zrelaksowani, a na ich twarzach jawią się szerokie uśmiechy.

Kolejne zdjęcia ukazujące życie książęcej pary jasno pokazywały, że Kate i William są w sobie zakochani po uszy, jednak coś zaczęło się zmieniać w 2018 roku, kiedy na świat przyszło ich trzecie dziecko. Wood zwraca uwagę, że Kate wygląda, jakby chciała być jak najbliżej swojego męża, jednak ten już nie odwzajemnia takiego entuzjazmu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Widać, że Kate, chce być jak najbliżej Williama... Pochyla się, ale nie do końca. Jego sylwetka jest wyprostowana. Patrzą na dziecko, ale nie wyglądają jak para - mówi Wood.

Na kolejnych zdjęciach niestety nie jest lepiej. Specjalistka komentuje, że małżonkowie przestali na nich wyglądać jak para, co potwierdzałoby doniesienia o ich kryzysie. Co więcej, książę William wygląda na niektórych wręcz jak ochroniarz swojej żony, a nie jej partner. Dodatkowo z jego twarzy zniknął promienny uśmiech.

Jednak w ostatnim czasie nastąpił prawdziwy przełom. Dotyczy to zdjęć z uroczystości Royal Ascot. Wood w swoim komentarzy stwierdza, że uwielbia, kiedy William pochyla się nad swoją żoną. Dodaje również, że uśmiech księżnej wskazuje, że jest naprawdę szczęśliwa. Co ciekawe, również William nie szczędzi od szerokiego uśmiechy. Czyżby to oznaczało, że małżonkowie zakopali już topór wojenny i wyjaśnili sobie wszystko dogłębnie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka zmarła na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Taka młoda, a już poprawia sobie urodę. Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej poddaje się zabiegom
  4. Tragiczna śmierć 9-miesięcznej Blanki. Porażające wyznanie sąsiadów na temat matki, która miała pozbawić życia własne dziecko
  5. Kajra nieoczekiwanie zwróciła się do ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej, która urodzi lada dzień. Przestrzegła ją, przed bardzo ważną rzeczą
  6. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją i sprzedawał kolegom

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News