Wybrano najbardziej stylową kobietę na świecie. Księżna Kate daleko w tyle, podium zaskakuje

Wybrano najbardziej stylową kobietę na świecie. Księżna Kate daleko w tyle, podium zaskakuje Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate, ku zdziwieniu wielu osób, nie została wybrana na najbardziej stylową kobietę na świecie. Spore poruszenie może budzić to, którą lokatę zajęła.

Księżna Kate, odkąd tylko pojawiła się na królewskim dworze, zwraca uwagę nie tylko Brytyjczyków, ale i ludzi na całym świecie. Szczególnie panie uwielbiają dyskutować na temat żony księcia, a głównym powodem rozmów są stylizacje Kate. Kobiety zgodnie stwierdziły, że księżna świetnie zna się na modzie i gdziekolwiek się nie pojawi, zachwyca wyglądem. Co więcej, Middleton dobiera stylizacje z dbałością o dworską etykietę, co najbardziej może podobać się samej królowej. Wielkie zaskoczenie zatem pojawiło się wśród jej wielbicieli, gdy dotarły do nich informacje, że to nie ona została okrzyknięta najbardziej stylową kobietą na świecie. 

Wybrano najbardziej stylową kobietę na świecie. Nie jest to księżna Kate

Wybór Królowej Stylu z roku na rok budzi coraz więcej emocji. W starciu biorą udział nie tylko aktorki czy wokalistki, ale i członkinie rodziny królewskiej, w tym: księżna Kate i Meghan Markle. Po licznych kontrowersjach, jakie wzbudzały stylizacje żony księcia Harrego, wielu podejrzewało, że Markle nie zajmie zbyt wysokiego miejsca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jednocześnie pojawiały się spekulacje, że to Kate ma szansę zajść naprawdę daleko, jednak werdykt okazał się zupełnie inny. Tytuł Królowej Stylu 2019 otrzymała Meghan Markle, zostawiając tym samym Kate, która zajęła 11 miejsce, daleko w tyle. Co więcej, 38-latka to jedyna członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, która znalazła się w pierwszej dziesiątce. 

Na jej punkcie oszalał cały świat 

Szybko podano powody, dla których to właśnie Meghan zgarnęła miejsce na podium. Okazuje się, że każda z jej stylizacji wzbudzała tak wielkie emocje, że panie z całego świata, usiłując znaleźć podobne części garderoby, podnosiły wzrost wyszukiwań nawet do 216% w kluczowych momentach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Wygląda zatem na to, że decyzja jest w pełni uzasadniona i bez cienia wątpliwości Meghan Markle zasłużyła na takie wyróżnienie. Wielu zastanawia się jednak, czy to jeszcze bardziej nie zaostrzy konfliktu między księżnymi, o którym od wielu miesięcy huczą media na całym świecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News