To już oficjalne! Meghan Markle ostatecznie odcięła się od księżnej Kate

To już oficjalne! Meghan Markle ostatecznie odcięła się od księżnej Kate Źródło: screen/Youtube.com/BBC News

Księżna Kate będzie miała jeszcze mniej okazji, by widywać się z Meghan Markle. W rodzinie królewskiej dzieje się bardzo źle i niektórzy przepowiadają, że to początek końca. Meghan bez zastanowienia odcięła się od Kate.

Księżna Kate okazuje niezadowolenie, odkąd Meghan Markle weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Na początku panie się tolerowały, jednak kolejne doniesienia z Pałacu pokazują, że dzieje się tam naprawdę źle. Konflikt między paniami trwa - Meghan nie chce mieć nic wspólnego z Kate.

Księżna Kate nie będzie dłużej wsółpracować z księżną Sussex - oficjalnie to potwierdzono

Spory między paniami zaczęły się od tego, że Kate rzekomo była zazdrosna o popularność Meghan, ale też złościła się na nią za wprowadzanie swoich własnych porządków na dworze. Potem w spór mieli włączyć się nawet bracia - William i Harry, którzy przeszli ostrą wymianę zdań w kwestii ślubu Harry'ego. Teraz nastąpiło apogeum konfliktu.

Jak każdy wie, rodzina królewska bardzo dba o swój wizerunek. Chętnie udziela się charytatywnie i prowadzi swoją własną fundację - The Royal Foundation. Instytucją zarządzają księżna Kate wraz z mężem, a Meghan i Harry dołączyli do nich i pomagali, w czym tylko mogli. Teraz sielanka się skończyła, a tabloidy podają, że Meghan postanowiła odciąć się od Kate i jej działań. Pora na własny projekt.

Księżna Meghan wraz z mężem będą prowadzić własną fundację 

Jeden z najsłynniejszych brytyjskich dzienników, "The Telegraph" podał, że nagłe odcięcie się od Kate spowodowane jest rozmową z osobistymi doradcami księcia i księżnej Sussex. Meghan bardzo chciałaby działać na własny rachunek i sama odpowiada za swoje sukcesy, nie dzieląc ich z księżną Kate. Dlatego pojawił się pomysł, by wraz z Harrym założyć własną fundację działającą na rzecz najbardziej potrzebujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Inny dziennik podaje, że miała miejsce dyskusja, podczas której postanowiono, że Meghan i Harry rzeczywiście nie będą działać na miejscu - zostaną oddelegowani do działań zagranicznych i wizyt poza Wielką Brytanią. Sir David Manning miał zaproponować to książęcej parze i ustalić szczegóły z doradcą królowej Elżbiety II. Pewne jest to, że Meghan zdecydowanie woli działać na własny rachunek i w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych kontrowersyjnych decyzji. Wszystko wskazuje na to, że księżna Kate i księżna Meghan Markle nie będą już pracować razem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile wzrostu ma Kinga Rusin? Dla niektórych będzie to wielkie zaskoczenie
  2. Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Polska księżna, intrygująca blond piękność
  3. Joanna Koroniewska wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje publicznie dzieci. Czegoś takiego mało kto się spodziewał
  4. Emeryci nie wierzą w to, co się dzieje. Muszą zwracać skarbówce nawet po kilka tysięcy złotych
  5. Porażające. Na jaw wyszło, co powiedział mały William do księżnej Diany, kiedy dowiedział się o jej rozwodzie
  6. Córka Kingi Rusin przekazała radosną nowinę. Wielkie życiowe zmiany, tego nie spodziewał się nikt
  7. Na ten nowotwór umiera najwięcej Polek. Sposoby, by się przed nim uchronić

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News