Księżna Kate nic nie powiedziała dzieciom
Flickr.com tsaiproject
Konrad Karpiuk - 18 Kwietnia 2020

Księżna Kate i książę William jeszcze nic nie powiedzieli dzieciom. Ukrywają przed nimi smutną informację

Księżna Kate i książę William z powodu panującej epidemii koronawirusa zwrócili się z odezwą do Brytyjczyków. Wypowiedzieli się w niej na temat księcia Karola, u którego potwierdzono zarażenie SARS-CoV-2. Przyznali także, że rodzina królewska ukrywa coś przed jej najmłodszymi członkami.

Księżna Kate ma teraz na głowie trójkę dzieci, które z powodu kwarantanny nie chodzą do szkoły. W obecnej sytuacji raczej nie przekona księcia Williama na czwarte dziecko, o którego decyzji pisaliśmy jakiś czas temu. Szczególnie, że przed całą trójką muszą ukrywać pewną tajemnicę, co na pewno nie jest łatwe.

Księżna Kate i książę William ukrywają prawdę przed dziećmi. Nie chcą, aby się załamały

W ostatnim oświadczeniu pary książęcej, Księżna Kate przyznała, że George i Charlotte nie protestują przeciwko domowemu nauczaniu. Przy czym podkreśliła, że mimo czasowego zamknięcia dzieci są pełne energii. Być może sekretem ich niepohamowanej radości jest fakt, że Kate Middleton i jej mąż nie mówią im całej prawdy.

PitbullPitbull zaczął bardzo dziwnie się zachowywać. Po kilku dniach właściciel zajrzał do jego budy i zaniemówił, natychmiast musiał zareagowaćCzytaj dalej

- Nie powiedzieliśmy dzieciom, że tak naprawdę spędzimy w ten sposób także wakacje. Czuję, że jestem przy tym wredna [...] Uczyliśmy je przez cały ten czas. Tylko im tego nie mówcie! Dzieci mają zaskakująco dużo energii - całymi dniami bawią się i uczą, a nie widać po nich zmęczenia. Nie chcemy ich straszyć, ale mówimy im o tym, co się dzieje w słowach odpowiednich i zrozumiałych dla dziecka - opowiadała Kate.

Wypowiedział się także książę William. Powiedział jak zdrowie księcia Karola

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

SynTrzymali 8-latka w garażu, traktowali w okropny sposób. Gdy umarł w porażających okolicznościach, ojciec powiedział jedno zdanieCzytaj dalej

Nie tak dawno temu media obiegły informacja, że książę Karol jest zarażony koronawirusem. Jak jednak przekazał William, jego ojciec czuje się już dobrze. Obecnie z racji na sytuację i przebytą chorobę jest izolowany, podobnie jak królowa Elżbieta II.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromny pożar, ewakuacja setek osób, dramatyczna akcja ratunkowa. Okropne wiadomości z południowej Polski

2. Ogromna wpadka w ”Wiadomościach” TVP. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, wszystko na żywo

- Muszę przyznać, martwiłem się. Pasuje do profilu osoby, która w tym wieku ma większe ryzyko zarażenia się (...). Pomyślałem, że jeśli ktokolwiek ma z tego wyjść, to będzie on. Myślę, że najtrudniejsze było to, że musiał przystopować. Nie mógł wyjść na zewnątrz, zaczerpnąć świeżego powietrza i przejść się na spacer - mówił William.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ustalenia brytyjskich naukowców wywracają do góry nogami dotychczasową wiedzę o wirusie. Wszyscy się mylili?
  2. Znany siatkarz wyjechał jako mężczyzna i wrócił jako kobieta. Pierwsza taka sytuacja w historii SuperLigi
  3. Widok grobu ojca Kaczyńskich zapiera dech. Słowa wyryte na nagrobku mówią same za siebie
  4. Nie żyje aktor kultowego serialu. Pilnie trafił do szpitala, dzień później rodzina poinformowała o jego śmierci
  5. Przez epidemię nie mógł odwiedzić grobu żony. Chciał zapalić dla niej świeczkę, nie przewidział największej tragedii
  6. Nigdy nie wyrzucaj skorupek jaj. Upiecz je w piekarniku i zmiel, powstały proszek jest cenniejszy niż myślisz

Koronawirus w Polsce przyczynił się do wielkich zmian.Od poniedziałku zmieni się jedna bardzo ważna rzecz ws. obostrzeń. Wszyscy na to czekaliCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News