Media ujawniły treść wiadomości księżnej Kate do przyjaciół. Przed ślubem miała do nich wielką prośbę

Media ujawniły treść wiadomości księżnej Kate do przyjaciół. Przed ślubem miała do nich wielką prośbę Źródło: fot. instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Kate zanim wyszła za mąż za księcia Williama rozesłała do swoich znajomych wiadomości ze specjalną prośbą. Nigdy nie przypuszczała, że jej prywatna korespondencja zostanie kiedyś upubliczniona, a jednak tak się stało. Okazało się, że treść wyciekła do mediów.

Księżna Kate to spotykała się z Williamem przez 10 lat. W tym czasie para miała też roczną przerwę, która jedynie umocniła ich uczucie. Przyszła para książęca początkowo utrzymywała swój związek w tajemnicy, natomiast sam ślub odbył się w 2011 roku. Od tego czasu Kate stała się jedną z najważniejszych osób w brytyjskich mediach. W końcu wyszła za następcę tronu.

Fakt, że w przyszłości zostanie królową, wymusza na Kate o wiele bardziej restrykcyjne zasady niż w przypadku Meghan Markle, która u królowej Elżbiety ma mieć pewną taryfę ulgową. Niestety w przypadku księżnej Cambridge nie ma mowy o czymś takim, a przyszła królowa musi zachowywać się nienagannie.

Księżna Kate rozesłała do swoich znajomych wiadomości ze specjalną prośbą

Może się wydawać, że życie członka rodziny królewskiej jest łatwe i pełne beztroski, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wszystko dlatego, że obowiązują ich szczegółowe zasady odnośnie do tego, co wolno im robić, a czego nie. Tyczy się to nawet strojów, które są określane w sztywno przyjętych ramach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo w przypadku księżnej Kate, jeszcze zanim dołączyła do rodziny królewskiej, starała się, aby być bardziej formalną. Z tego też względu rozesłała do wszystkich swoich znajomych wiadomość e-mail, w którym zamieściła specjalną prośbę.

Wiadomości zostały rozesłane na 3 lata przed jej ślubem, ale wygląda na to, że księżna Kate już wtedy przeczuwała, że zostanie żoną księcia Williama i bądź co bądź nie pomyliła się. Dopiero teraz mediom udało się dotrzeć do treści tych e-maili i okazało się, że Kate chciała, aby jej znajomi przestali się do niej zwracać w sposób, jaki robili to do tej pory.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

 - Poinformowała przyjaciół, że chce porzucić nieformalną "Kate" i woli być znana pod pełnym imieniem, czyli Catherine - mówił Adam Helliker, królewski ekspert.

Dla niektórych może się to wydać jedynie dziwną fanaberią ze strony księżnej, ale widać przez to, że nawet kiedy nie była jeszcze żoną Williama, bardzo poważnie podchodziła do swojej ewentualnej przyszłości wśród rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

źródło: Chillizet

Następny artykuł