Szykuje się skandal? Do sieci trafił film z księżną Kate, który został uznany za treści kontrowersyjne

Szykuje się skandal? Do sieci trafił film z księżną Kate, który został uznany za treści kontrowersyjne Źródło: Youtube/ 5 News

Księżna Kate jest znowu pod ostrzałem mediów. Najnowszym internetowy filmik, w którym się pojawiła, wywołał słuszne oburzenie i kontrowersje. Instagram od razu go zablokował.

Księżna Kate od pewnego czasu mocno pracuje nad poprawą wizerunku. Chce, by ludzie znowu zobaczyli uśmiechniętą i perfekcyjną monarchinię. Niestety jej ostatnie starania przyniosły odwrotny skutek. Film, na którym wystąpiła Kate, został mocno skrytykowany i zablokowany. 

Księżna Kate stara się ratować swój wizerunek na każdy możliwy sposób

Kate i William od jakiegoś czasu są ofiarami okrutnych plotek. Niemal każdy jest przekonany, że William dopuścił się zdrady, gdy jego żona była w trzeciej ciąży. Co gorsza, kochanką rzekomo była najlepsza przyjaciółka księżnej, Rose Hanbury.

Kate podczas ostatnich publicznych wystąpień wyglądała na bardzo przybitą informacjami, rzadko się uśmiechała i unikała obecności swojego męża. Zdaje się, że takie zachowania nie przypały do gustu królowej Elżbiecie II, która jest znana z zamiłowania do tradycji i spokoju w rodzinie. Starsza monarchini najwyraźniej zaleciła małżeństwu pracę nad związkiem. 

Od pewnego czasu możemy dzięki temu oglądać wiele wspólnych aktywności Kate i Williama. Próbują coraz to nowych rzeczy. Ostatnio pojawili się na farmie, a filmik z tego wypadu mocno oburzył społeczeństwo.

Kate i William męczą zwierzęta?!

Małżonkowie kilka dni temu odwiedzili rodzinę Brownów w Deepdale Hall Farm w Cumbrii. Od razu pochwalili się tym w sieci. Gospodarze z chęcią pokazali Kate i Williamowi, jak wygląda codzienne życie rolnika z Anglii. Na co dzień zajmują się hodowlą owiec, które powinno się ostrzyc przed nadchodzącym latem. I to właśnie film z tego zdarzenia wywołał oburzenie. Można na nim zobaczyć Kate i William, którzy uczą się strzyżenia owieczek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu wyraźnie widać, że zwierzę jest przestraszone i próbuje się wyrwać. Obrońcy zwierząt natychmiast zareagowali, nie tylko pisząc komentarze, ale także zgłaszając nagranie. Przez jakiś czas nie dało się obejrzeć filmiku, a później widać było ostrzeżenia przed drastyczną treścią.

- Te biedne zwierzęta cierpią, ponieważ znajdują się w pozycji do góry nogami. To okrucieństwo! - napisał jeden z internautów.

- To wcale nie wygląda zabawnie ani nie jest zabawne - dodał kolejny. 

- To jest złe w każdym calu… Ludzie muszą przestać zarabiać na wykorzystywaniu zwierząt - zauważyła następna osoba.

uploaded

  1. Anna Komorowska broni Agaty Dudy! Jej słowa poruszyły tysiące Polek, które przeżywają podobne dramaty 
  2. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu