Księżna Kate bez majtek i stanika z rozebranym Williamem. W sieci zawrzało przez zdjęcia sprzed lat (FOTO)

Księżna Kate bez majtek i stanika z rozebranym Williamem. W sieci zawrzało przez zdjęcia sprzed lat (FOTO) Źródło: youtube.com

Księżna Kate zaliczyła wielką wpadkę. Po latach wyszły jej prywatne zdjęcia z okresu narzeczeństwa z księciem Williamem. Nie byłoby w tym nic szokujacego, gdyby nie fakt że żona brytyjskiego następcy tronu jest na nich bez stanika i majtek. Czyżby rodzina królewska musiała szykować się na kolejny skandal?

Księżna Kate wychodząc za księcia Williama zdawała sobie sprawę z tego, że jej życie prywatne może przestać istnieć. Brytyjczycy są wciąż rozkochani w pałacowych skandalach, życiu rodziny królewskiej, a także informacjach płynących wprost od "życzliwych" informatorów z pałacu Buckingham. Tym razem, członkowie monarchii będą musieli zmierzyć się z faktem pojawienia się dość niewygodnych zdjęć księżnej Cambridge w pełnym negliżu. Mimo że fotografie mają już kilka lat, to nadal wzbudzają niemałe emocje.

Księżna Kate przyłapana nago. Nieznane zdjęcia żony Williama

Mimo że Kate przez wiele lat cieszyła się etykietką damy, dbającej o swój wizerunek, to może on niebawem runąć niczym domek z kart. Wszystko przez to, że do brytyjskich mediów trafiły zdjęcia roznegliżowanej księżnej z wakacji z synem Diany Spencer. Widocznie zadowolona z siebie wybranka serca arystokraty nie zdawała sobie sprawy, że jej wypoczynek jest podglądany przez wścibskiego fotoreportera, który przez ukrycie się w krzakach tuż przy hotelu, w którym przebywali zakochani uzyskał bardzo odważne oblicze ówczesnej narzeczonej księcia Cambridge. Na fotografii widzimy, jak spędzająca radośnie czas Brytyjka pozwala sobie na opalanie topless. Zupełnie nieświadoma prężyła się i pokazywała wdzięki widocznie zadowolonemu, przyszłemu mężowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brytyjczycy są zgodni. Kate to piękna kobieta

O ile Middleton może czuć się dość nieśmiało z faktem, że jej nagość została uchwycona przez fotografa, o tyle jej poddani wydali wyrok w postaci osądu, pochwalającego urok arystokratki. Sama Kate, która do tej pory była portretowana jako dama zyskała teraz większą głębię w oczach jej fanów, którzy poprzez zetknięcie się z jej pełnym pięknem mogli sami docenić gust księcia Williama co do wyboru kobiet. Niektórzy z bardziej cynicznych poddanych dziwią się nawet, że William ma mieć kontakty z kochanką, skoro ożenił się z taką pięknością. Zdjęcia arystokratki z przeszłości, mimo że krępujące dla samej księżnej, mogą więc zostać przez nią odebrane jako komplement.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Tragiczny początek niedzieli na północy Polski. Czołowe zderzenie autobusów, wielu rannych
  4. TVP ostrzega Polaków, przenigdy nie dawajcie dzieciom tego jeść. Rozwija miażdżycę, cukrzyce i liczne zaburzenia
  5. Magda Gessler bez grama makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba. Te zdjęcia będą dużym zaskoczeniem
  6. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News