Matka księżnej Kate to prawdziwa bogini. Jej uroda powala na kolana, trudno uwierzyć, ile ma lat

Matka księżnej Kate to prawdziwa bogini. Jej uroda powala na kolana, trudno uwierzyć, ile ma lat Źródło: Screen/youtube/ODN

Księżna Kate jest uważana za ikonę stylu. Dla wielu kobiet jest doskonałym przykładem kobiety potrafiącej się perfekcyjnie ubrać. Skąd jednak ona sama czerpała wzorce? Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane, gdy zobaczy się jej matkę. Carole Middleton prezentuje się rewelacyjnie i ciężko uwierzyć w to, ile ma lat.

Księżna Kate ma pewną charakterystyczną cechę: gdziekolwiek się nie pojawi, wygląda świetnie. Błyszczy zarówno na oficjalnych uroczystościach, jak i na bardziej prywatnych zdjęciach, które publikowane są w mediach społecznościowych. Kate zachwyca swoim gustem, a jej styl jest wzorem dla wielu kobiet. Okazuje się, że księżna miała bardzo dobrą nauczycielkę mody - jej matka, Carole, to niezwykle piękna kobieta. Mimo wieku prezentuje szyk oraz elegancję i naprawdę ciężko uwierzyć w to, ile ma lat.

Księżna Kate miała od kogo się uczyć. Matka zachwyca stylem

Carole Midldeton nie jest może pierwszoplanową rolą w odgrywanej przez brytyjskie tabloidy telenoweli pt. "życie rodziny królewskiej", lecz jeśli już pojawi się na scenie, to wiele par oczu zwraca się właśnie ku niej. Wszystko dlatego, że matka księżnej Cambridge zawsze prezentuje się dostojnie i stylowo, a jej stylizacje są fenomenalne.  

Tak było choćby na ślubie Kate i Williama, gdy pani Middleton postawiła na elegancki, skromy błękitny kostium. To wtedy obserwatorzy zauważyli, jak bardzo podobna jest do matki żona następcy tronu. Tego podobieństwa nie da się ukryć - ewidentnie Kate, podobnie jak jej siostra Pippa, przejęły od matki wiele dobrych genów. Wydaje się, że patrząc na Carol Middleton, widzimy, jak będzie wyglądać Kate w przyszłości. Jej matka ma 64 lata, ale wygląda rewelacyjnie - ciężko zgadnąć, że naprawdę jest w takim wieku. 

Zaradna bizneswoman i oddana babcia. Carole Middleton to nietuzinkowa kobieta

Carole Middleton jest matką trójki dzieci: Kate, Pippy i Jamesa. Z mężem, Michaelem, są małżeństwem już od blisko 40 lat. Poznali się jako pracownicy jednej branży - on był pilotem i dyspozytorem lotu, ona - stewardessą British Airways.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielki sukces przyniosła rodzinie firma "Party Pieces", która, jak wskazuje nazwa, sprzedaje akcesoria przydatne do organizacji przyjęć. Majątek firmy był szacowany przez brytyjską prasę na 30 mln funtów.

Teraz ulubionym zajęciem pani Middleton jest zabawa z wnukami. Kate często odwiedza swoją matkę wraz z dziećmi, a w każdej z takich wizyt brytyjskie tabloidy wietrzą małżeński kryzys i wyprowadzkę. Mówi się, że księżna Cambridge wciąż bardzo liczy się ze zdaniem matki. Jeśli rady Carole Middleton są w każdej dziedzinie tak skuteczne, jak w kwestiach mody, to zdecydowanie powinno się z nich korzystać. 

Źródło: Commons.Wikimedia/Magnus

Źródło: YouTube/The Royal Family Channel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób

Źródło: Plotek, VIVA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News