Królowa Elżbieta nie zostawiła suchej nitki na księżnej Kate. Bolesne dla żony księcia nagranie ujrzało światło dzienne

Królowa Elżbieta nie zostawiła suchej nitki na księżnej Kate. Bolesne dla żony księcia nagranie ujrzało światło dzienne Źródło: YouTube / On Demand News

Księżna Kate jest żoną Księcia Wiliama już od 9 lat. Para doczekała się trójki dzieci, a Brytyjczycy pokochali wybrankę wnuka Elżbiety II. Niedawno światło dzienne ujrzało nagranie, które zelektryzowało wielbicieli królewskiej rodziny.

Księżna Kate została żoną Księcia Wiliama prawie 10 lat temu. Ich ślub był wielkim wydarzeniem, szeroko komentowanym na całym świecie. Para doczekała się trójki dzieci. Niedawno światło dzienne ujrzało nagranie, w którym Królowa Elżbieta wypowiada kilka gorzkich słów w kierunku wybranki swojego najstarszego wnuka.

Księżna Kate usłyszała kilka nieprzyjemnych słów u ust Elżbiety II

Ślub książęcej pary by wielkim wydarzeniem. Media na całym świecie relacjonowały uroczystość zaślubin Księcia Wiliama i Kate Middleton, którzy poznali się podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Para wzbudzała wielkie zainteresowanie. Rok po ceremonii powstał film dokumentalny o ich związku pt. "William and Kate: The First Year", pokazujący ich pierwszy, wspólny rok życia jako małżeństwa.

To własnie wtedy nagrany został fragment, w którym Elżbieta II nie szczędzi gorzkich słów. Nagranie dopiero teraz ujrzało światło dzienne. Komentarz seniorki królewskiego rodu dotyczy sukni ślubnej Księżnej Kate. Sukienka Sarah Burton dla domu mody Alexander McQueen zachwyciła Brytyjczyków i do teraz jest jedną z najczęściej kupowanych kreacji ślubnych. Oryginał kosztował podobno aż 400 tysięcy dolarów.

Suknia ślubna Księżnej Kate zachwyciła Brytyjczyków. Kreacja miała kosztować aż 400 tysięcy dolarów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suknia wystawiona jest w pałacowych komnatach. Na filmie widać, jak przechadza się tamtędy Królowa Elżbieta. Kiedy mija kreację Księżnej Kate, komentuje widok w ostrych słowach.

- To jest okropne, straszne - miała powiedzieć Elżbieta II na widok sukni.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Będzie 14. emerytura! Wiadomo, kiedy emeryci dostaną dodatkowe pieniądze

Zdanie dotyczyło sposobu wyeksponowania kreacji. Jest ona powieszona na bezgłowym manekinie i wygląda dosyć upiornie. Choć od premiery dokumentu minęło już kilka lat, to fragment nagrania ukazujący zniesmaczenie monarchini dopiero teraz wyszedł na jaw.

- Fantastycznie było widzieć, jak królowa mówi to, co myśli, zamiast to, co zalecają specjaliści od tej całej propagandy – powiedział o szczerych słowach Królowej Richard Palmer, ówczesny korespondent rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News