Patolog, który wykonywał sekcję zwłok księżnej Diany przerywa milczenie. Wstrząsające

Patolog, który wykonywał sekcję zwłok księżnej Diany przerywa milczenie. Wstrząsające Źródło: wikimedia.commons/nick_parfjonov/

Księżna Diana zginęła już wiele lat temu. Mimo to, do dziś specjaliści badają całą sprawę. Pojawiają się nowe spekulacje i podejrzenia. Wielu Brytyjczyków do dzisiaj zastanawia się, czy można było jakoś zapobiec śmierci Diany. Zupełnie niedawno pojawiły się informacje, że gdyby lekarze byli bardziej precyzyjni, księżna byłaby dziś z nami. Patolog, który wykonywał sekcję zwłok księżnej, po latach przerwał milczenie i ujawnił wstrząsające informacje.

Księżna Diana zginęła blisko 22 lata temu. Wielu ludzi wciąż nie potrafi pogodzić się z jej tragiczną śmiercią. Specjaliści do dziś badają całą sprawę, starając się uzyskać odpowiedź na pytanie: czy coś jeszcze można było zrobić. Pojawiają się zupełnie nowe doniesienia. 

Nowe doniesienia w sprawie śmierci członkini rodu królewskiego 

Księżna Diana była uwielbiana przez miliony ludzi. Dlatego właśnie nie tylko Brytyjczykom było ciężko pogodzić się z jej odejściem. Wiadomość o jej wypadku sprawiła, że świat na chwilę wstrzymał oddech. Każdy do ostatniej chwili miał nadzieję, że księżna z tego wyjdzie. Niestety finał całej sprawy okazał się bardzo tragiczny w skutkach.

Od jej śmierci minęło wiele lat. Mimo to temat ten zdaje się nie cichnąć. Specjaliści wciąż starają się ustalić nowe fakty, odpowiedzieć na wiele pytań. Choć życia księżnej to nie wróci, chcą znać wszystkie szczegóły. Być może takich informacji potrzebują też jej synowie: książę William i książę Harry

Z każdym rokiem na światło dzienne wychodzą nowe spekulacje i doniesienia. Niedawno, media obiegły najnowsze podejrzenia specjalistów. Według doktora Richarda Stepherda, uraz jakiego doznała księżna Diana podczas wypadku w Paryżu, nie powinien jej zabić. Zatem czy księżna mogła być dziś z nami? 

Księżna Diana mogła żyć? 

Według jednego z najlepszych patologów w Wielkiej Brytanii przyczyną śmierci członkini rodziny królewskiej, była niewielka rana w płucach. W jego opinii przypadek ten była bardzo specyficzny. 

- Nie widziałem podobnego w całej mojej karierze - wyznaje doktor. 

Specjalista podkreśla, że w głównej mierze zaważyło o tym uderzenie księżnej w fotel oraz prędkość pojazdu, w którym się znajdowała.  

- Gdyby tylko uderzyła w przedni fotel pod nieco innym kątem... Gdyby tylko prędkość była o 15 km/h mniejsza... - mówi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pasy bezpieczeństwa mogły ją uratować 

Według doktora Richarda Stepherda, księżna Diana mogła przeżyć. Pasy bezpieczeństwa uratowałyby jej życie, a ona dziś mogłaby cieszyć się wnukami i wyczekiwać na przyjście kolejnego. Tak mały szczegół miałby tak ogromne znaczenie.

- Gdyby tylko miała zapięty pas bezpieczeństwa... Gdyby tak było, prawdopodobnie 2 dni po wypadku pokazałaby się publicznie - stwierdza specjalista. 

Oczywiście Diana nie uniknęłaby obrażeń. Jednak mogło skończyć się na zaledwie złamanej ręce czy żebrach. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za SKANDALICZNE zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  4. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  5. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy
  6. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

 

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News