Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia

Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia

Księżna Diana oprócz bajecznie pięknego życia na dworze, musiała się również spotkać się z ogromnym rozczarowaniem. Nieudane małżeństwo z księciem Karolem popchnęło ją w ramionach innych mężczyzn. On również, niemal od początku ich znajomości, kochał inną kobietę.

Księżna Diana została postawiona w strasznej sytuacji. Jako nastolatka została narzeczoną księcia Karola. Zanim wyszła za mąż, mężczyzna już ją zdradzał. Na kilka tygodni przed ślubem, Lady D. miała wejść do gabinetu narzeczonego i znaleźć tajemniczą paczkę.

Karol zdradzał ją jeszcze przed ślubem. Co znalazła księżna Diana w jego gabinecie?

- Nie powinnaś na to patrzeć - powiedział Karol. Diana jednak zdecydowała się otworzyć paczkę. Tam znajdowała się bransoletka z wygrawerowanymi inicjałami: G i F (Gladys i Fred). Były to pseudonimy, których używali kochankowie, aby się ukryć. Prezent był przeznaczony dla Camilli Parker-Bowles. - Byłam zbyt niedojrzała, aby zrozumieć to, co inni próbowali mi przekazać - powiedziała po kilku latach.

Romans z Camillą

Książę Karol nie krył się ze swoimi uczuciami do Camilli. Od początku małżeństwa z księżną Dianą utrzymywał bardzo bliskie kontakty z kobietą. Diana przez kilka lat oskarżała Camillę o rozpad jej małżeństwa. Otoczenie kobiety - dwór, uważał to za zwykłą rewelację i plotki. Gdy została opublikowana książka o Dianie, cały świat dowiedział się, jak szokującą prawdę ukrywa książę Walii. Ujawnienie prywatnej rozmowy z 1989 roku wskazało, że Camilla i Karol na długo przed wprowadzeniem się na dwór Diany byli już razem. Międzynarodowy skandal, który został nagłośniony przez londyńskie tabloidy, natychmiast zaważył na wizerunku królewskiej rodziny. Ujawnienie rozmowy było jednym z powodów, które doprowadziły do rozwodu z pierwszym mężem Camilli.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na początku 2005 roku media zaczęły spekulować o tym, że Parker i książę Karol mają zamiar się pobrać. Po chwili plotki potwierdziły osoby pracujące na dworze. Już w kwietniu odbył się ślub cywilny pary. Na długo po ślubie Camilla nie była lubiana przez Brytyjczyków. W sondażach lubiło ją niespełna trzydzieści procent obywateli, księcia Karola niewiele ponad pięćdziesiąt. Małżeństwa nie zaakceptowali również książęta Harry i William. Media spekulowały o związku ich ojca już od pogrzebu Diany, a kilka miesięcy po jej śmierci para beztrosko się przechadzała ulicami Londynu.  1. Meghan Markle zrobiła to po raz pierwszy w historii. W Wielkiej Brytanii aż huczy
  2. Meghan Markle jest bezlitosna. Z jej ojcem jest bardzo źle
  3. Ekscesy księcia Harry'ego, których dzisiaj musi się naprawdę wstydzić [ZDJĘCIA]
Następny artykuł