księżna diana
fot.youtube.com/national geographic
Mateusz Wysokiński - 5 Grudnia 2018

Księżna Diana nie była taka jak myśleliśmy? Wyszło na jaw co zrobiła Harry'emu

Księżna Diana nie była kochającą matką i daleko jej było do eleganckiego zachowania? Ujawnione niedawno fakty z życia kobiety zaskakują. Okazuje się, że jedną z ofiar jej wybryków i kontrowersyjnego poczucia humoru miał być jej własny syn Harry.

Księżna Diana w historii Wielkiej Brytanii niewątpliwie zapisała się jako wielka ikona i dama, do której już na zawsze będą porównywane wszystkie księżne z dynastii Windsorów. Jak się jednak okazuje, czasami kobiecie brakowało dobrego gustu, a także smaku. Czy nowe fakty, które po latach od śmierci arystokratki wychodzą na światło dzienne, zniszczą jej legendę?

Księżna Diana. Nieznane oblicze księżnej Walii

Diana Spencer przez brytyjską opinię publiczną uważana jest za wzór elegancji, klasy i wdzięku, jakie powinna prezentować sobą przedstawicielka monarchii. Kobieta za życia zaangażowana była także w działalność charytatywną, co jeszcze bardziej utwierdziło mieszkańców Zjednoczonego Królestwa w budowanym przez nią wizerunku. Kobieta jednak przed błyskami fleszy skrywała swój całkowicie nieznany wizerunek, który dopiero po latach wychodzi na światło dzienne. - Miała naprawdę pokręcone poczucie humoru - powiedziała biografka Diany Cleo Ross Za przykład całkowicie abstrakcyjnego poczucia humoru księżnej, można wziąć sytuację, w którą zaangażowany był sam lider formacji Queen - Freddy Mercury. Legendarny wokalista ponoć wielokrotnie zabierał Dianę na wycieczki po gejowskich klubach Londynu. Kobieta, aby nie zostać rozpoznaną, ubierała się w strój przygotowany przez piosenkarza, który upodabniał ją do mężczyzny. Swoje ekscentryczne zachowanie przelewała także na członków swojej rodziny, w tym teściową i księcia Harry'ego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Emerytury w 2019Emerytury i renty 2019. O ile wzrośnie twoje świadczenie? Zdziwisz się!Czytaj dalej

Żart nie spodobał się królowej

W latach 90 tych popularnym gadżetem w Wielkiej Brytanii były... sztuczne odchody. Książę Harry bardzo chciał dostać od swoich rodziców plastikową psią kupę, którą mógłby robić psikusy. Życzenie chłopca zrealizowała Diana, która wręcz zachęcała go do zabawy i straszenia zabawką królowej Anglii. Elżbieta II była ponoć załamana postawą synowej. Czy książę Harry przez niekonsekwencję swojej matki mógł nabrać całkowicie złych wzorców? Sam młodzieniec aż do ślubu z Meghan Markle uchodził za czarną owcę dynastii brytyjskiej. Czy wpływ na to miały relacje z matką, która miała demoralizować syna?ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS w furii, prawica spanikowana. „Wszystkie pomniki Kaczyńskiego zostaną ZBURZONE”
  2. To już plaga na polskich drogach! Kolejny pojazd kolumny VIP dachował i sparaliżował ruch
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Polsat brutalnie poniżył TVP! Cała Polska już o tym mówi
SeniorkaEmeryci wydają na to fortunę! Sprawdź jak nie dać się oszukać [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News