Takich słów Harry'ego nikt się nie spodziewał. Po urodzeniu syna odważył się na wyznanie

Takich słów Harry'ego nikt się nie spodziewał. Po urodzeniu syna odważył się na wyznanie Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Księżna Diana zginęła w wypadku gdy jej młodszy syn, książę Harry był młodym nastolatkiem. Brak kochającej mamy odbił się na psychice chłopca. Dziś jest młodym ojcem, ale z bólem wraca do dawnych wspomnień. W jednym z wywiadów książę Harry zdał się na wyjątkowo szczere wyznanie.

Księżna Diana zmarła tragicznie w wyniku wypadku samochodowego poniesionego w 1997 roku. Choć była już po rozwodzie z księciem Karolem, to jej pogrzebem żyła cała Wielka Brytania. Lady Diana osierociła dwójkę młodych chłopców, Williama i Harry'ego. Dla młodych wówczas chłopców była to bolesna strata.

Księżna Diana wspominana przez syna. "Śmierć mamy sprawiła, że straciłem bezpieczeństwo jako syn"

Synowie Karola wiele razy dawali do zrozumienia, że brakuje im ciepła mamy. Nie były to jednak szerokie odniesienia, a jeśli już to raczej wyzbyte emocji. Etykieta dworska nie pozwala na emanację uczuć, zwłaszcza tych związanych z bólem.

Sytuacja zmieniła się po tym, jak książę Harry został ojcem. W maju jego żona, księżna Meghan Markle urodziła ich pierwsze dziecko. Rodzice dali mu na imię Archie Harrison. Po porodzie książę zdobył się na szczere wyznanie, którym podzielił się odwiedzając holenderską Hagę. Nie krył dumy z syna, ale i smutku związanego z pewnym powrotem do przeszłości.

W tym mieście książę spotkał się z żołnierzem, Dennisem van der Stroonem. Panowie w obecności mediów wymienili się szerszymi uwagami na temat ojcostwa i trudów, jakie zaznali w życiu.

Zaskoczył zwłaszcza książę Harry. Starający się do tej pory dawkować emocje, zwłaszcza przed mediami, mężczyzna wyznał wprost, że przez lata brakowało mu ciepła mamy. Śmierć księżnej Diany oznaczała dla niego koniec tak ważnego buforu bezpieczeństwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Utrata matki oznacza, że ​​tracisz bezpieczeństwo, którego potrzebujesz jako syn - powiedział na kilka dni po tym jak został ojcem Archiego holenderskiemu żołnierzowi.

Książę dał również do zrozumienia, że narodziny dziecka tchnęły w niego nowe siły. Szczęśliwy i patrzący z optymizmem w przyszłość paradował w Holandii w odzieży z napisem „Jestem tatą”. Miejmy nadzieję, że rodzice Archie'go otoczą malucha troską i ciepłem, którego tak bardzo brakowało im w młodych latach.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News