Brytyjczycy nie mogą w to uwierzyć!
Anna Maria Guziewska - 16 Grudnia 2018

Brytyjczycy nie mogą w to uwierzyć! "Księżna Diana wróciła"

Księżna Diana powróciła? Brytyjczycy nie mają wątpliwości. Kate i William właśnie opublikowali niezwykłe zdjęcie, które wzruszyło mieszkańców Wysp. Wszystko wskazuje na to, że pojawiły się nowe pytania w sprawie Lady D. i refleksja nad jej wnukami.

Księżna Diana wciąż nie znika z dyskusji na temat członków rodziny królewskiej. William i Kate w wyjątkowy sposób dbają o to, aby zachować w pamięci jej działalność. Mówią o jej akcjach charytatywnych i bezpośrednio wspierają je, odwiedzając szpitale lub domy dziecka. Przyszły król dba o wizerunek matki, a zdjęcie, które obiegło media nie pozostawia wątpliwości - Diana ma swojego sobowtóra.

Co zrobił William dla matki? Księżna Diana ma swojego sobowtóra, Brytyjczycy wzruszeni nie mogą przestać komplementować

Na zdjęciu, które przedstawia rodzinę Kate i Williama, księżniczka Charlotta przybrała pozę, jaką zwykle przybierała Diana. Natychmiast zauważono niepodważalne podobieństwo i... zdolności do współpracy z fotografem. Spuszczony podbródek i uniesione oczy - to były znaki charakterystyczne pięknej księżnej, która zawładnęła sercami entuzjastów na całym świecie. Okazuje się, że ma swojego sobowtóra, a ci, którzy widzieli zdjęcie rodziny Williama nie mają wątpliwości. - Wygląda jak księżna Diana. Babcia byłaby dumna - pojawia się w Internecie. - Genów nie oszukasz. Poza, którą przybrała wskazuje na Dianę - pojawia się dalej. - William ma w domu małą Dianę. Niesamowite podobieństwo - czytamy dalej. - Księżna Diana wróciła - pojawia się na jednym z forów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i CyrankiewiczWojciech Jaruzelski wymiękał przy Cyrankiewiczu? Tak wyglądały auta partyjniakówCzytaj dalej
Okazuje się, że kartka świąteczna, na której występuje rodzina królewska może wzruszyć wielu fanów Diany. Jej śmierć wstrząsnęła nie tylko Brytyjczykami, ale całym światem. Fakty z ostatnich dni jej życia regularnie wychodzą na jaw, a liczne kontrowersje wokół romansu jej męża wciąż stają się przedmiotem spekulacji mediów. Gdy odeszła, wiele osób zauważyło jej potworny brak. Gdy na dworze pojawiła się księżna Kate, wiele osób zauważało w jej zachowaniu to, co dotychczas prezentowała sobą Lady D. Teraz, bez zbędnych spekulacji, zdjęcie opublikowane przez dwór wskazuje, że księżna ma swojego sobowtóra w osobie wnuczki.Księżna Diana thesun.ukksiężna Diana thesun.ukZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka wpadka na oficjalnym zdjęciu Meghan Markle! Nie powinniśmy tego widzieć
  2. Książę Harry ma poważny problem. Meghan Markle nie będzie szczęśliwa
  3. Tak będzie wyglądało dziecko Meghan Markle i Harry'ego! Jest już wizualizacja twarzy
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najpiękniejszego?
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News