Powiedział, że powinna się spodziewać, że zacznie ją zdradzać. Księżna Diana upokorzona przez męża

Powiedział, że powinna się spodziewać, że zacznie ją zdradzać. Księżna Diana upokorzona przez męża Źródło: youtube.com/Zaba Zaba

Księżna Diana doskonale zdawała sobie sprawę z drugiego życia swojego męża. Według najnowszych ustaleń brytyjskich mediów, Karol miał wielokrotnie upokarzać swoją żonę, mówiąc jej o swoich zdradach. Tak bolesnych słów ze strony arystokraty nie mógł spodziewać się żaden z miłośników brytyjskiej monarchii.

Księżna Diana dzięki swojemu życiu stała się prawdziwą ikoną brytyjskiej monarchii. Uwielbiana przez poddanych arystokratka zmagała się w trakcie swojego życia z wieloma dramatami w dużej części spowodowanymi przez jej męża - księcia Walii. Najnowsze doniesienia medialne pokazują, że Diana Spencer doskonale zdawała sobie sprawę z tajemnic swojego ukochanego, a nawet była przez niego o nich uświadamiana. Prawda jaka wyszła sprawi, że już nigdy nie będzie można spojrzeć na postać Karola tak samo.

Księżna Diana była uświadamiana przez męża w sprawie zdrad

Spencer, na kilka lat po zawarciu związku małżeńskiego zaczęła zauważać, że Karol myśli o zupełnie innej kobiecie. Podejrzewająca drugą miłość swojego męża, kobieta postanowiła zaczerpnąć wiedzy u źródła, wtedy doznała największej kompromitacji swojego życia.

- Czy naprawdę spodziewasz się, że będę pierwszym księciem Walii, który nie miał kochanki? - miał powiedzieć arystokrata.

Diana od tego czasu była w pełni uświadamiana, że mąż nie jest jej wierny. Bardzo krótko po usłyszeniu tych słów, doszła do informacji o miłości z przed lat Karola - Kamili, z którą znów zaczął się potajemnie spotykać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna nienawidziła Kamilę

Diana, świadoma, że nie jest jedyną kobietą męża, znienawidziła Kamili i na każdym kroku jej to okazywała. Według informacji, matka Harry'ego i Williama miała wyzywać ją od rottweilerów. 

- Diana nadała jej przezwisko "Rottweiler", bo wbiła zęby w Karola i nie odpuściła - mówi jeden z dziennikarzy. 

Diana, widząc, że jej prośby i próby ratowania małżeństwa nie przynoszą rezultatu, postanowiła spotkać się z Kamilą i wyjawić jej, że doskonale zdaje sobie sprawę ze związku swojego męża z nią. Obecna żona Karola, która nigdy publicznie nie opowiadała o tym spotkaniu może być zdumiona, że tak intymne szczegóły wyszły na światło dzienne. 

- Wiem, co się dzieje między tobą a Karolem, a ja po prostu chcę, żebyś wiedziała, że ja wiem - miała powiedzieć przed laty arystokratka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn Katarzyny Dowbor PRZESADZIŁ! Zażartował sobie z wielkiej tragedii. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki
  2. Co się dzieje z Karoliną Szostak? Wygląda jak anorektyczka. Fani boją się o jej życie
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: New Idea

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News