Oszałamiające zdjęcie księżnej Diany z synami Harrym i Williamem sprzed 31 lat rozrywa serce

Oszałamiające zdjęcie księżnej Diany z synami Harrym i Williamem sprzed 31 lat rozrywa serce Źródło: .

Księżna Diana, królowa ludzkich serc, była najbardziej znana z tego, że była życzliwa i empatyczna nie tylko dla członków swojej rodziny, ale i obcych ludzi. Z dziećmi łączyła ją więź godna pozazdroszczenia. Wszystko widać na jednym ze zdjęć, które liczy już 31 lat.

Księżna Diana wraz z synami, Williamem i Harrym tworzyła wzorową rodzinę i pokazywała, jak może wyglądać wyjątkowa więź między matką a dziećmi. Była przykładem dla wielu matek i nie tylko. Światło dzienne ujrzało wiele zdjęć, tych oficjalnych i mniej oficjalnych. Prezentujemy jedno z nich

Księżna Diana uwielbiała być fotografowana z dziećmi

Żona księcia Karola kochała spędzać czas z dziećmi i bardzo ceniła to, że jest uwieczniana z nimi na zdjęciach. Mogła wracać do każdej "zapisanej" w ten sposób chwili. To także doskonała pamiątka dla jej synów. Mają możliwość powspominać swoją tragicznie zmarłą mamę.

Mniej znane zdjęcie po raz kolejny obiega internet. Widać na nim oczywiście szczęśliwą rodzinę, bez księcia Karola. Widać na nim Dianę ubraną w swój charakterystyczny sposób, czyli koszulę i długą spódnicę z paskiem. W oczy rzuca się jej słynny pierścionek zaręczynowy. Patrzy na kogoś obok, a na jej twarzy maluje się spokój, ufność i radość.

Jej starszy syn William obejmuje ją za szyję, stojąc z tyłu. Z pewnością to dla chłopca jedna z bardziej wyjątkowych chwil, kiedy wszyscy są razem. Uśmiecha się również do kogoś zza aparatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obok Diany ubrany identycznie jak William siedzi książę Harry. Obejmowany przez mamę, wtulony w jej bok, z ciekawością spogląda na tą samą postać co kobieta z drugim synem. Jego uśmiech jest dość nieśmiały, ale ze zdjęcia bije naprawdę pozytywna energia.

Taka nić porozumienia z dziećmi jest naprawdę godna pozazdroszczenia. Sami chłopcy po latach ze wzruszeniem wspominali wspólne chwile i relacje z mamą. Była im niezwykle życzliwa i zawsze w pogotowiu, gotowa pomóc z każdym, nawet najmniejszym błahym problemem.

Fot. screen Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News