Wiadomo, ile księżna Diana brała za godzinę. Mało kto wiedział o tym, czym zajmowała się przed ślubem z Karolem

Wiadomo, ile księżna Diana brała za godzinę. Mało kto wiedział o tym, czym zajmowała się przed ślubem z Karolem Źródło: Wikimedia Commons/John Mathew Smith

Księżna Diana zanim poślubiła księcia Karola wiodła dość zwyczajne życie. Kiedy się z nim związała, stanęła w blasku fleszy i wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Dziennikarze dowiedzieli się, co robiła na boku oraz ile dzięki temu zarabiała.

Księżna Diana, zanim dołączyła na dobre do rodziny królewskiej, wiodła życie podobne do setek tysięcy innych nastolatek. Uczyła się wyśmienicie i pracowała - jaki zawód wykonywała, zdradziła jedynie pewna starsza kobieta, która znała ją osobiście. Okazuje się, że Lady Di niegdyś dostawała pieniądze za godzinę.

Księżna Diana zarabiała ledwie kilka dolarów na godzinę

Mary Robertson jest znaną amerykańską bizneswoman. W latach 80. mieszkała jeszcze w Londynie i musiała w jakiś sposób pogodzić swoje obowiązki oraz znaleźć odpowiednią osobę dla jej syna, Patricka. Maluch potrzebował opieki, dlatego Mary zgłosiła się do lokalnej agencji opiekunek. Nie sądziła, że jedyną dostępną nianią w niepełnym wymiarze godzin była przyszła Lady Di.

Już na pierwszym spotkaniu z pracodawczynią Diana została zatrudniona. Jej empatia, odpowiedzialność i sumienność zaprocentowały i bardzo zżyła się z Mary. Za godzinę opieki nad Patrickiem 18-letnia Diana Spencer otrzymywała zaledwie 5 dolarów. Oprócz tego zajmowała się jeszcze zmywaniem naczyń i robieniem prania. Bizneswoman kompletnie nie wiedziała, z kim ma do czynienia, póki Diany nie zdradził jeden mały szczegół.

Czas spędzony z dzieckiem bizneswoman był najlepszym czasem w jej życiu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczegółem, dzięki któremu Mary Robertson dowiedziała się, kim jest młoda kobieta w jej domu, był dowód wpłaty do banku z nazwiskiem Diany. Mary po nitce do kłębka dowiedziała się, że ma do czynienia z osobą z arystokracji, ponieważ pracowała w finansach i kojarzyła, że akurat ten bank obsługuje też m.in. wyższych szczeblem, w tym rodzinę królewską. Mimo swojej pozycji Diana zachowywała się jak każda przeciętna nastolatka i sumiennie przykładała się do obowiązków.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Przez 3 dni w tygodniu zajmowała się małym Patrickiem, a przez kolejne 2 udawała się do pracy do żłobka. W wieku 18 lat Diana spotykała się już z księciem Karolem, dlatego jej krok śledzili paparazzi, a dziennikarze chcieli lepiej ją poznać.

- Kiedy wyjdziesz rano do pracy, zobaczysz reporterów i fotografów na końcu ulicy. Spytałam: Dlaczego tam stoją? Odpowiedziała – Są tam… z mojego powodu - wspomina Mary w rozmowie z "Inside edition".

Pracodawczyni wspomina ją ogromnie miło i z uśmiechem na ustach podzieliła się informacją, że pisały ze sobą listy jeszcze przez 16 lat, a sama Diana przyznała, że czas spędzony z dzieckiem Mary był "najlepszym czasem w jej życiu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News