Właśnie ujawniono nieznane dotąd nagranie. Księżna Diana ostro o rodzinie królewskiej

Właśnie ujawniono nieznane dotąd nagranie. Księżna Diana ostro o rodzinie królewskiej Źródło: Fot. Flickr

Księżna Diana była przez lata uwielbiana przez fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie. Żona księcia Karola nie miała jednak łatwego życia u boku niewiernego partnera, który w czasie trwania małżeństwa spotykał się już ze swoją obecną ukochaną. O trudach życia w złotej klatce Diana opowiedziała w wywiadzie, który został wyemitowany dopiero długi czas później.

Księżna Diana była naprawdę uwielbiana przez poddanych oraz sympatyków brytyjskiej monarchii spoza Wysp. Żona księcia Karola imponowała przede wszystkim swoją otwartością, życzliwością oraz pokorą, które szły jednak w parze ze stanowczym mówieniem o niedogodnościach życia wewnątrz rodziny królewskiej, do czego potrzeba było niemałej odwagi.

Księżna Diana dusiła się w Pałacu Kensington

Największym, najbardziej bolesnym dla Diany problemem miał być ponoć romans jej męża z księżną Kamilą. Panie nigdy nie darzyły się sympatią, a żona Karola kilkukrotnie próbowała konfrontować się z rywalką. Ostatecznie związek nie przetrwał jednak próby czasu, przez co najstarszy syn królowej Elżbiety II oficjalnie znów został kawalerem. Dość szybko sformalizował swój związek z Kamilą, która rzeczywiście do dziś pozostaje jego żoną. Tragiczna śmierć Diany w wypadku samochodowym jedynie wzmocniła toczącą się już wcześniej dyskusję na temat szczegółów życia za zamkniętymi drzwiami królewskich posiadłości. Więcej o tym, co zmarła księżna sądziła o bliskich swojego męża oraz ich stylu bycia, dowiadujemy się z wywiadu, który przeprowadził w 1996 roku Jeremy Paxman. Rozmowa odbyła się w Pałacu Kensington, gdy była jeszcze żoną księcia Karola, ale jej szczegóły ujrzały światło dzienne dopiero niedawno.

Ostre słowa księżnej Diany odkryte na nieujawnionym dotąd nagraniu

Podczas przechadzki po wnętrzach rezydencji dziennikarz podzielił się z księżną uwagą, która sprowokowała jej niezwykłą szczerość.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jakie to dziwne miejsce. Jest tu tak cicho, chociaż obok znajduje się Kensington High Street. Przypomina trochę więzienie - stwierdził szczerze Paxman. - To nie więzienie, Jeremy. Przypomina raczej przepłaconą wersję Coronation Street (popularna brytyjska opera mydlana - red.). Zobacz, jak drżą wszystkie te zasłony. Kto chciałby należeć do rodziny królewskiej? - odpowiedziała mu w otwarty sposób Diana, nie ukrywając swych bolesnych przemyśleń na temat życia w monarchicznym rodzie.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  2. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  3. „Lista grzechów” Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  4. Co na to Julia Wieniawa? Baron zdradza szczegóły z ich "randki"
  5. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Party Następny artykuł