"Po rozstaniu wciąż kochała Karola". Trenerka księżnej Diany ujawniła jej sekret

"Po rozstaniu wciąż kochała Karola". Trenerka księżnej Diany ujawniła jej sekret Źródło: youtube.com/Zaba Zaba

Księżna Diana nie miała lekkiego życia na brytyjskim dworze. Ciągła inwigilacja, życie na świeczniku, surowa teściowa to były tylko niektóre z jej problemów. Jedyną stałą jej życia była miłość do Karola. Przez tę miłość cierpiała. Kulisy ujawniła personalna trenerka sprzed lat.

Księżna Diana, królowa ludzkich serc, zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Minęły 22 lata od tej tragedii, a opowieści o Dianie nadal nie ustają. Wypowiadają się osoby, z którymi miała bliski kontakt. Jej osobista trenerka wyznała, że Diana darzyła Karola prawdziwą miłością. Dlaczego?

Księżna Diana przypłaciła zdrowiem problemy osobiste

Głos w sprawie relacji Diany z Karolem, jej codziennego życia i ambicji zabrała osobista trenerka Jenni Rivett. Jenni miała przyjemność trenować Dianę przez kilka lat w The Harbour Club w Chelsea. Oczywistym jest, że panie bardzo się do siebie zbliżyły. Diana w tamtym okresie walczyła z bulimią, wyniszczającą chorobą dotyczącą odżywiania. Wszystkiemu był winny stres.

Nie tylko rozstanie z księciem Karolem było tego przyczyną. Diana była wtedy pod ostrzałem mediów, ponieważ każda brytyjska gazeta i każda brytyjska telewizja analizowała najmniejsze szczegóły ich związku i późniejszego rozstania. Diana tak naprawdę nie chciała stracić Karola.

- Mając wybór, Diana chciałaby zostać i stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Kochała Karola - mówiła dziennikarzom Jenni Rivett.

Trenerka powierniczką księżnej

Znajomość Diany i Rivett zaczęła się od tego, że usługi trenerki zostały polecone księżnej przez ich wspólnego przyjaciela. Spotkania treningowe szybko przybrały układ trzech spotkań tygodniowo. Dla Diany była to odskocznia od stresującego otoczenia.

Panie udały się także na wspólne wakacje do Vail w Kolorado, gdy Diana była zdenerwowana i roztrzęsiona niemożnością spędzenia świąt z Williamem i Harrym po raz pierwszy po rozstaniu z Karolem.

Jenni Rivett jako profesjonalistka starała się utrzymać zdrowy dystans, jednak księżna zaczęła traktować ją jak przyjaciółkę i powierniczkę. Spędzała z nią dużo czasu i było to do przewidzenia.

- Wyszła za mąż z właściwych powodów. Wyszła za mąż dla miłości. To nie ona prosiła się o to wszystko. Nie była tą, która chciała separacji lub rozwodu - zdradziła trenerka.

Diana chciała być kochana

- Chciała być księżniczką Walii i królową ludzkich serc. Chciała być kochającą matką, którą była, i kochającą żoną. Myślę, że czuła się zraniona. To była jedna rzecz po drugiej - mówiła trenerka odnosząc się do straty tytułu "Jej Królewskiej Mości".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Musiała być takim ambasadorem Wielkiej Brytanii i wszyscy ją uwielbiali i kochali, a ona wciąż była matką przyszłego króla. Dlaczego miałaby stracić tytuł? - zastanawiała się Rivett.

- Wiedziała, że ​​po każdej sesji poczuje się niesamowicie. Pomogłoby jej to w dalszym doskonaleniu się i poczuciu coraz większej siły i sprawieniu, by zaburzenia odżywiania stały się przeszłością. Lubiła się trochę śmiać, kiedy trenowała i oczywiście były dni, kiedy miała naprawdę zły dzień, a ja byłabym trochę pobłażliwa i nie przewodziłaby jej zbyt mocno  - wspominała wyjątkową podopieczną trenerka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

Źródło: Dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News