Tuż po śmierci Diany królowa Elżbieta dostała list. Właśnie ujawniono jego treść

Tuż po śmierci Diany królowa Elżbieta dostała list. Właśnie ujawniono jego treść Źródło:

Księżna Diana wciąż jest bardzo popularną osobą i widnieje w świadomości ludzi na całym świecie. Była dobrą i ciepłą kobietą, ale jej życie nie było usłane różami. Na jaw wyszedł kolejny list, który tym razem dostała królowa Elżbieta II. Właśnie ujawniono jego treść.

Księżna Diana była i jest bardzo popularną osobą na całym świecie. Za życia była dobrą kobietą, którą obchodziły problemy zwykłego ludu. Nie zamykała się za bramami pałaców i starała się żyć normalnie. Była także ikoną mody, potrafiła wyjść poza schemat i protokoły, jakie obowiązywały królewską parę. Miała ślub, jak z bajki. Media mówiły, że jest to ceremonia stulecia. Wyszła za księcia Karola. Wiele osób myślało, że to będzie szczęśliwe małżeństwo, ale bardzo się pomylili. Od początku ten nie był przekonany do Diany. Od zawsze smalił cholewki do swojej przyjaciółki. To ojciec księcia postanowił, że pobierze się z przyszłą księżną.

Jej życie nie było usłane różami. Na początku było pięknie, ale z czasem Karol odtrącał swoją partnerkę, aż w końcu ją zdradził. W pewnym okresie nawet nie ukrywał tego, że związany jest z kimś innym. Diana nie pozostawała mu dłużna. Najpierw byli w separacji i w tym czasie poznawała różnych mężczyzn. Po rozwodzie związała się z innym. Mimo to dalej była kochana przez całe rzesze ludzi na całym świecie.

Księżna Diana - śmierć

Niestety Diana nie miała szczęścia. Zmarła w tragicznych okolicznościach. 31 sierpnia w Paryżu doszło do śmiertelnego wypadku. Księżna uciekała samochodem przed natarczywymi paparazzi, którzy nie chcieli jej dać spokoju. Wtedy w jednym z tuneli doszło do wypadku. Diana jeszcze żyła, kiedy dogonili ją reporterzy. Niektórzy, zamiast jej pomóc, robili jej zdjęcia. Zmarła kilka chwil później. To był wielki wstrząs dla rodziny królewskiej i całego świata. Była taka młoda, kochały ją miliony na całym świecie i nagle tak tragicznie zmarła. Jej dzieci nie mogły w to uwierzyć i musiał się nimi ktoś zająć. Tą osobą była sama królowa Elżbieta II. Podjęła się tego ciężkiego zadania i zajęła się dziećmi w najgorszym dla nich momencie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poruszający list siostry królowej

Do Elżbiety napisała jej siostra Małgorzata. Ta niestety już nie żyje, ale zostawiła bardzo poruszający list: - Moja kochana, to cudowne, jak zaaranżowałaś życie nas wszystkich po wypadku i sprawiłaś, że stało się łatwiejsze do zniesienia dla tych dwóch biednych chłopców. Byłaś po prostu wspaniała - napisała Małgorzata. Trzeba nadmienić, że królowa nie przepadała za księżną Dianą, ale wbrew protokołowi postanowiła wyprawić jej królewski pogrzeb ze względu na ukochanych wnuków. Elżbieta II uważała, że tak po prostu należy zrobić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda: Wykształcenie to jego powód do wstydu? Ujawniamy
  2. Polacy w panice ustawiają się w potężnych kolejkach przed bankami! Wybierają środki, jest fatalnie
  3. Beata Szydło gdzie mieszka? Prywatny folwark za pieniądze podatników
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News