Księżna Diana
Fot. Facebook/The Royal Family
Wiadomości Pikio - 5 Grudnia 2018

Księżna Kate poszła w ślady Księżnej Diany. Wielka Brytania nie może uwierzyć

Księżna Diana nie żyje już od 21 lat. Mimo to wciąż pozostaje postacią, o której mówi się często i dużo. Chociaż Brytyjczycy wciąż ją gloryfikują, to zdają sobie sprawę z tego, że oblicze rodziny królewskiej ostatecznie się zmieniło. Szansę na zostanie "drugą Lady D" miała księżna Kate. Zarówno jej zachowanie jak i kreacje są tego najlepszym potwierdzeniem.

Księżna Diana zawsze była bezbłędna. Jej stylizacje za każdym razem budziły podziw, a skromność zadziwiała wszystkich poddanych. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie mają wątpliwości - drugiej takiej księżnej już nie będzie. Może być za to jej godna następczyni, a na to właśnie się zapowiada. Po 8 latach od wejścia do rodziny królewskiej księżna Kate dalej zaskakuje swoim wyczuciem.

Księżna Diana uhonorowana. Jej synowa zrobiła coś niesamowicie wzruszającego

Księżna Kate niejednokrotnie udowodniła, że potrafi uszanować wieloletnią tradycję rodziny królewskiej oraz tragicznie zmarłej Diany. Middleton często zdobywa się na drobne gesty, które dla jej męża oraz poddanych znaczą bardzo wiele. Kobieta na ważne uroczystości wybiera biżuterię po nieżyjącej już Lady D, a także jej diadem. Tak było podczas również ostatniego spotkania dyplomatycznego w pałacu Buckingham. We wtorkowy wieczór odbyło się niezwykle ważne, dyplomatyczne spotkanie elit. W pałacu Buckingham zebrało się ponad 1000 osób, wśród których znajdywali się reprezentanci aż 130 krajów z całego świata. Żona księcia Williama zdecydowała się na oszałamiający look - długą, lejącą się suknię w kolorze srebra, a także diadem, który należał kiedyś do księżnej Diany. Do całości stylizacji dobrała perłowe kolczyki, które również były własnością matki jej męża. Taki dobór dodatków był nienachalnym, aczkolwiek dosadnym upamiętnieniem Diany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej

Sukienka w grochy ku czci teściowej

Kilka tygodni temu odbyły się uroczystości z okazji 70-tych urodzin księcia Karola. Z tej okazji pałac Buckingham opublikował na Instagramie pamiątkowe zdjęcie, na którym znajduje się druga żona Karola, jego synowie, a także ich małżonki oraz dzieci. Uwagę wszystkich internautów nie przyciągnęli jednak sam solenizant, ani ciężarna Meghan. Zrobiła to Kate. Księżna zdobyła się na piękny gest w kierunku swojego męża. Na tę szczególna okazję wybrała nieprzypadkową kreację – granatową sukienkę w białe groszki, z białym kołnierzykiem. Do złudzenia podobną kreację miała na sobie księżna Diana w 1984 roku. To kolejna sytuacja, w której żona Williama oddała hołd swojej zmarłej teściowej.księżna Diana Fot. instagram.com/the_house_of_windsorZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodzina królewska już świętuje! Księżna Kate to pokazała
  2. Wojna w PiS! Pawłowicz zmieszana z błotem na oczach Kaczyńskiego
  3. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  4. Wszyscy mówią tylko o żonie Kamila Stocha! Jej poczynania robią porażające wrażenie
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
kinga_rusin214 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News