Księżna Diana?! Jak na imię będzie miało dziecko Meghan Markle?

Księżna Diana?! Jak na imię będzie miało dziecko Meghan Markle? Źródło: Wikimedia Commons/Mark Jones

Księżna Diana zapewne byłaby bardzo szczęśliwa tuląc w ramionach swojego kolejnego wnuka, a pierwsze dziecko ukochanego Harry'ego. Nie dowiemy się już nigdy, jak by zareagowała, gdyby dziecko otrzymała imię Diana. A jest to wielce prawdopodobne!

Księżna Diana - czy taki tytuł będzie nosiła córka księżnej Meghan i księcia Harry'ego? Brytyjczycy są dobrej myśli. Mają nadzieję, że para książęca nie zawiedzie Anglików i ich oczekiwań co do uhonorowania w piękny sposób mamy księcia Williama i Harry'ego. A co jeśli urodzi się chłopiec?

W oczekiwaniu na potomka

Księżna Meghan według wielu Brytyjczyków powinna już dawno urodzić i obwieścić światu radosną nowinę. Cała Wielka Brytania i nie tylko z napięciem śledzą coraz to nowsze doniesienia na temat potomka, który już lada chwila ma pojawić się na świecie. Księżna miała urodzić dziecko w drugiej połowie kwietnia, zatem zostało jeszcze tylko kilka dni.

Odkąd książę Harry dowiedział się, że będzie ojcem, a jego żona zaczęła pojawiać się na oficjalnych wystąpieniach z ciążowym brzuszkiem, pierwsze pytania były dość oczywiste - chłopiec czy dziewczynka? Jeśli dziewczynka, to czy dostanie imię po Dianie? A co w przypadku, jeśli to bliźniaki?

Księżna Diana faworytką bukmacherów

Największe pieniądze na przyjściu na świat dziecka książęcej pary zarobią bukmacherzy. To u nich od listopada jest największy ruch, przekrzykiwanie, obstawianie, analizowanie.

Jak donosi YouGov po przeprowadzonej ankiecie wśród Brytyjczyków, aż 20% przepytanych osób chce, by dziewczynka nazywała się Diana! Byłoby to piękne uhonorowanie pamięci po zmarłej tragicznie mamie księcia. Brytyjczycy są ze sobą zgodni i bardzo by tego chcieli. Po piętach depcze jej Grace z wynikiem 18%. Innymi imionami, które padły w ankiecie były Isabella, Victoria, Alice, Alexandria.

W przypadku narodzin chłopca mieszkańcy wysp obstawiają imię James. Wiedzie prym aż z 17%. Pozostałymi "pewnymi" imionami są Alexander, Oliver, Arthur, Phillip.

W porównaniu do ankiety bukmacherzy są zgodni w jednej kwestii - dziewczynka będzie nazywała się Diana. Jeśli chodzi o chłopca, najwięcej zakładów jest na imię Arthur.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci Harry'ego obejmą tron?

Wielu fanów rodziny królewskiej zaprząta sobie też głowę pytanie, czy dziecko lub dzieci Meghan i Harry'ego obejmą kiedyś tron i będą rządzić Wielką Brytanią? Otóż odpowiedź jest niewiadoma do samego końca. To królowa Elżbieta odpowiada za nadawanie tytułów. Jednak dzieci tej książęcej pary z pewnością dostaną przydomki lady lub lord. Jeśli urodzi się chłopiec, jest szansa, że w przyszłości zostanie księciem Sussex. Niestety to dzieci księżnej Kate i księcia Williama są wyższe rangą. Ekspert do spraw rodziny królewskiej, Richard Fitzwilliams w jednym z wywiadów zdradził, że książęca para może niekoniecznie chcieć, by dzieci nosiły specjalne tytuły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Polishexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News