Zaginiony członek królewskiej rodziny. Szokujące fakty i śmierć w tle
Bartłomiej Chudy - 25 Grudnia 2018

Zaginiony członek królewskiej rodziny. Szokujące fakty i śmierć w tle

Księżna Diana i jej historia odbijały się na wizerunku monarchii brytyjskiej. Choć od jej śmiertelnego wypadku minęły już ponad dwie dekady jej nazwisko regularnie powraca na łamy mediów. 

Księżna Diana nie miała łatwo w ostatnich latach swojego życia. Rozwód z księciem Karolem i skandale z nim związane obiegały cały świat.

Księżna Diana i jej rodzina - ktoś próbuje dowieść że jest jej ciotką!

Do dziś tamte czasy odbijają się na kondycji monarchii, która zderza się z kolejnymi plotkami dotyczącymi Diany. W brytyjskich tabloidach wyczytać można wszystko, włącznie z tym, że księżna miała trzecie dziecko. Nie wszystko jest jednak nieprawdą. W sprawie zaskakuje aktywność pewnej kobiety, która od ponad dekady wnosi o... pomoc w ustaleniu pochodzenia rodziców. Zdaniem Ann Ukrainetz jest ona ciotką księżnej Diany (córką jej dziadka). A to sprawia, że kobieta czuje się członkiem rodziny królewskiej do której zgłasza swoje prośby o uznanie. Jak do tej pory pozostają one bez odpowiedzi. Ukrainetz, 75-letnia Amerykanka - jak czytamy w relacji Jastrząb Post - nie poddaje się.

Czy chce coś ugrać od rodziny królewskiej?

Po ślubie Meghan Markle z księciem Harrym Ann Ukrainetz doszła do przekonania, że monarchia staje się bardziej otwarta i akceptująca różnorodności. Dobiegający końca rok poświęciła na dochodzenie w sprawie, która jej dotyczy. Amerykance zależy, by dokonano ekshumacji zwłok kogoś z jej rodziny - celem ostatecznego potwierdzenia jej teorii. Z brytyjskich doniesień wynika, że rodzina królewska jest zakłopotana jej inicjatywą. William i Harry mają być wściekli w tej sytuacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PrzechwytywanieNa ICH podpisach można nieźle zarobić!Czytaj dalej
Do tej pory monarchia nie zajmowała się sprawą. Sprawy przybrały jednak poważny wymiar - kobieta mająca się za ciotkę Diany skierowała sprawę do sądu.

- Bycie kompletnie ignorowaną przez rodzinę królewską bardzo boli. Po ślubie Meghan i Harry'ego myślałam, że akceptują osoby pochodzące z ludu. Ale mnie nie chcą nawet wysłuchać – czytamy w jednym z wywiadów.

Pozostaje czekać, aż sąd ustali czy sprawa wymaga aż samej ekshumacji. Już sama decyzja o ponownej analizie zwłok wywołałaby niemałą sensację, nie mówiąc już o możliwym potwierdzeniu tezy kobiety podającej się za ciotkę Diany.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  2. Książę Harry jest przerażony. Meghan Markle skończy jak księżna Diana?!
  3. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News