Lokaj księżnej Diany ujawnia. Leżała zapłakana, błagając matkę, by przestała, ale ona nie miała litości

Lokaj księżnej Diany ujawnia. Leżała zapłakana, błagając matkę, by przestała, ale ona nie miała litości Źródło: Wikimedia Commons/Nick Parfjonow

Księżna Diana jest do tej pory jedną z najbardziej lubianych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Nieustannie w brytyjskich mediach pojawiają się nowe doniesienia dotyczące jej sekretów. Jej lokaj właśnie ujawnił wiadomości na temat smutnego incydentu.

Księżna Diana, która zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu, nadal jest opłakiwana przez wielu Brytyjczyków. Teraz na jaw wychodzą różnego rodzaju sekrety związane z życiem żony księcia Karola. Kolejny fakt ujrzał światło dzienne dzięki wyznaniu lokaja pracującego na brytyjskim dworze. 

Księżna Diana przeżywała trudne chwile 

Księżna Diana i książę Karol nie byli szczęśliwym małżeństwem, a ich relacja przez wielu była określana jako toksyczna. W życiu arystokratki, jak się okazuje, było więcej tak trudnych chwil związanych z członkami rodu. Według zeznań Paula Burrella, królewskiego lokaja, miała również problemy z porozumieniem się ze swoją matką

Frances Shand Kydd miała dość mocno określone poglądy dotyczące zachowania swojej córki. Miała również w zwyczaju jawnie je wygłaszać. Podwładny księżnej wspomina, jak zastał Dianę zapłakaną i błagającą o litość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Relacja księżnej Diany z matką 

Według zeznań Burella, matce księżnej nie podobało się, że Diana wdaje się w romanse z muzułmanami. Powszechnie wiadomo, że partnerami arystokratki byli Hasnat Khan, a później Dodi Al-Fayed. Lokaj miał okazję słyszeć jedną z kłótni Frances Shand Kydd ze swoją córką. Polegała ona głównie na ostrej krytyce ze strony matki, która nie przebierała w słowach. 

Księżna Diana bardzo mocno przeżywała to, co matka sądziła o jej partnerach. Jak wyznaje Burell, któregoś dnia zastał arystokratkę podczas rozmowy z Frances. Królowa ludzkich serc leżała i błagała matkę o litość. Nie była już w stanie znieść nienawistnych słów pod swoim adresem. Lokaj był przerażony tym, co ujrzał. 

- Mamusiu, proszę, nie mów tak do mnie. Nie nazywaj mnie tak - brzmiała rzekomo odpowiedź Diany na wyzwiska ze strony matki. 

Dzisiaj grzeje: 1.  NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Jak się okazuje, życie księżnej wypełnione było wieloma tragediami, o których społeczeństwo dowiaduje się długo po jej śmierci. Poza nieszczęśliwym małżeństwem, najwyraźniej musiała się również borykać z toksyczną relacją w rodzinie, co z pewnością było dla niej szczególnie trudne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanaira w Polsce już NIE ZOBACZYMY. Odważny krok firmy
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł