Pierwsze święta księżnej Diany były największą wtopą. Do dzisiaj mówi się, o jej wpadce, która stała się legendarna

Pierwsze święta księżnej Diany były największą wtopą. Do dzisiaj mówi się, o jej wpadce, która stała się legendarna Źródło: flickr.com/Paisley Scotland

Księżna Diana w przeciwieństwie do Meghan Markle nieświadomie łamała królewski regulamin. Królowa ludzkich serc nie sądziła, że nawet obchodzenie świąt ma swoje niepisane zasady - przekonała się o tym już na pierwszej Wigilii z królową Elżbietą.

Księżna Diana swoje pierwsze święta spędziła u boku księcia Karola. Nie wtajemniczył jej jednak w coroczną tradycję rodziny królewskiej. Do tej pory każdy pamięta o faux-pas księżnej.

Rodzina królewska ma swoje zasady. Dotyczą również świąt Bożego Narodzenia

Księżna, wchodząc do rodziny królewskiej, tak naprawdę dopiero uczyła się zwyczajów i regulaminów obowiązujących w pałacu Buckingham. Nie sądziła, że święta obchodzone w towarzystwie królowej Elżbiety II rządzą się swoimi prawami. Księżna Diana Wigilię i Boże Narodzenie po raz pierwszy spędziła w Sandringham.

Nie została wtedy poinformowana o świątecznej tradycji, którą zapoczątkowała królowa. Zarówno ona, jak i jej dzieci oraz wnuki mają niepohamowane poczucie humoru. Choć nie widać tego podczas oficjalnych wizyt, to personel pałacu dobrze wie, że Windsorzy uwielbiają się śmiać. Księżna Diana nie wiedziała, że powinna przygotować prezent, który wywoła salwy śmiechu.

Księżna Diana popełniła ogromny błąd, do tej pory każdy to pamięta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W rodzinie królewskiej prezenty daje się sobie zarówno w Wigilię jak i w 1. dzień świąt. Upominki dawane w Wigilię mają jedną zasadę - mają być bezdennie głupie, nieprzydatne i irracjonalne. Do tej pory hitem jest skórzany pokrowiec na toaletę, który otrzymał książę Karol. Księżna Diana nie wpasowała się w obchody świąt i nie wyszła na tym zbyt dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda świata muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Nie jest tak, że każdy kupuje prezent każdemu. Losowane są pary, które nawzajem się obdarowują. Księżna Diana wylosowała wtedy księżną Annę, swoją szwagierkę. Aby wypaść najlepiej, księżna Diana spędziła masę czasu na wybieraniu drogiego, kaszmirowego, szykownego swetra. Pięknie zapakowany prezent schowała pod choinkę i czekała na reakcję księżnej Anny. Ta na pewno była zaskoczona, spodziewała się kompletnie czegoś innego. Z kolei Diana otrzymała pokrowiec na papier toaletowy. Tym samym już zawsze pamiętała, aby na święta kupować coś absurdalnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News