Ksiądz zdradził największą tajemnicę księżnej Diany. Była zdecydowana, by poślubić innego mężczyznę i planowała szczegóły uroczystości

Ksiądz zdradził największą tajemnicę księżnej Diany. Była zdecydowana, by poślubić innego mężczyznę i planowała szczegóły uroczystości Źródło: youtube.com/nationalgeographic

Księżna Diana przeżywała osobisty dramat u boku swojego męża, księcia Karola. Nie widziała innego wyjścia z sytuacji niż rozwód, którego mocno się obawiała. Nie rezygnowała jednak z poszukiwania szczęścia. Doszło nawet do tego, że planowała ślub ze swoim kochankiem.

Księżna Diana idąc do ślubu z księciem Karolem mocno to odchorowywała. Migreny i bulimia to tylko część jej problemów. Zanim nałożyła na palec obrączkę, wiedziała o wszystkich nieuczciwościach księcia i jego zdradach. To nie mogło skończyć się dobrze. Nie rezygnowała ze szczęścia, a jej drogę do uczuciowego spokoju opisuje ksiądz.

Księżna Diana nie była szczęśliwą mężatką. W końcu znalazła odpowiedniego mężczyznę

Księżna Diana wzięła ślub 38 lat temu w kaplicy Westminster Abby. Jej życie jako żona nie obfitowało w szczęśliwe momenty, nie licząc narodzin dwóch synów: Williama i Harry'ego, którzy byli jej całym światem. Z czasem zaczęła potrzebować czegoś więcej - prawdziwej i szczerej miłości mężczyzny.

Kiedy na jej drodze stanął syn egipskiego miliardera, Dodi Al-Fayed, wiedziała, że zaiskrzy i nie myliła się. Szczerość w relacji oraz szacunek, jakim ją obdarzał, były dla Diany czymś niespotykanym - Karol nigdy się tak nie zachowywał. Z czasem przestała się specjalnie ukrywać. Paparazzi przyłapywali ją na wakacjach i spotkaniach z kochankiem. Księżna Diana ze swoich rozterek i planów zwierzyła się zaufanemu księdzu, który niedawno wyznał całą prawdę,o jakiej prawie nikt nie wiedział.

Ksiądz był jej powiernikiem. Przekazał jej też wspaniałą nowinę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowa ludzkich serc kilka dni przed wypadkiem pojawiła się u swojego zaprzyjaźnionego księdza. Powiedziała mu o wszystkich wątpliwościach i rozterkach. Duchowny, Frank Gelli, wspomina, że była pewna tylko jednego - tego, że chce poślubić Dodiego. Zapytała księdza o możliwość zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy zakochanymi w sobie ludźmi różnej wiary. Otrzymała cudowną wiadomość.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat

2. Wiadomości o nagłej śmierci obiegają właśnie media. Nie żyje jeden z największych gwiazdorów programów kulinarnych

- Chciała wiedzieć, czy dwie osoby różnych wyznań mogą wziąć ślub kościelny. Powiedziałem jej, że tak, to jest możliwe. Kiedy rozmawialiśmy, zadzwonił telefon. Oczywiście był to Dodi. Jej oczy rozbłysły. Odchodząc zapytała, czy będę w stanie udzielić jej ślubu, kiedy się na to zdecyduje. Jej miłość do niego była oczywista - wspomina Gelli. Kilka dni później dowiedział się, że odmieniona uczuciem księżna zginęła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. Krzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta
  3. Popularne produkty, których nie wolno dawać swojemu kotu. Może nawet umrzeć
  4. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program "Nasz nowy dom"
  5. Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News