Księżna Diana przed śmiercią zwróciła się do swojego syna. Wybrzmiały słowa, których nigdy nie zapomni

Księżna Diana przed śmiercią zwróciła się do swojego syna. Wybrzmiały słowa, których nigdy nie zapomni Źródło: .

Księżna Diana niedługo przed wielką tragedią, w której zginęła, zwróciła się do swojego syna i powiedziała coś, czego z pewnością nie zapomni do końca życia. Jej słowa rozrywają serce na kawałki.

Choć księżna Diana zmarła już wiele lat temu, jej postać wciąż budzi wielkie emocje i to nie tylko wśród Brytyjczyków, ale i osób na całym świecie. Nie ma dnia, w którym media nie rozpisywałyby się o kolejnych faktach czy to na temat wypadku księżnej, czy samej Diany. Wciąż na światło dzienne wychodzi coraz więcej tajemnic, o których dotychczas wiedzieli tylko członkowie rodziny królewskiej. 

Przed śmiercią księżna Diana zwróciła się do syna. Nigdy nie zapomni tych słów 

Jak donoszą media, niedługo przed śmiercią Diana zwróciła się do Williama, nawiązując do jego potencjalnej przyszłej żony i poradziła, by poślubił tę, która będzie jego przyjacielem. Nie trudno się domyślić, że księżna chciała tym nawiązać do własnego małżeństwa z księciem Karolem, do którego doszło, choć ledwie go znała. 

Nie jest tajemnicą, że gdy Harry oświadczył, iż zamierza wyjść za amerykańską aktorkę, William nie był zadowolony i twierdził, że wszystko dzieje się zbyt szybko. Wygląda na to, że nadal miał w głowie słowa matki i chciał, by brat najpierw dobrze poznał wybrankę i upewnił się w swoich zamiarach. Do ślubu doszło jednak zgodnie z planami Harry'ego i ponoć od tego momentu atmosfera między braćmi tylko się zagęszczała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Konflikt braci na dworze królewskim 

Od dobrych kilku miesięcy media huczą od kolejnych doniesień na temat konfliktu między Harrym a Williamem. Ponoć głównym powodem miała być ukochana młodszego z braci, Meghan Markle, która lekceważąco podchodziła do wielu tradycji królewskich, a przede wszystkim do protokołu, który nagminnie łamała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Zaciekawienie życiem książąt tym bardziej wzrosło, gdy kolorowa prasa zaczęła wręcz atakować małżeństwo Sussex. Ponieważ są oni tzw. "nowoczesną parą", która wbrew dotychczasowym regułom okazuje sobie publicznie miłość, zrobiło się o nich naprawdę głośno. Ponoć to jeszcze bardziej zaostrzyło konflikt, bowiem William, który od zawsze rozważnie podchodzi do ciekawskich brukowców, był rozgoryczony nieco frywolnym zachowaniem brata. Harry natomiast postanowił walczyć z mediami, by jego żona nie powieliła tragicznego losu Diany. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: pudelek 

Następny artykuł