Porażające. Na jaw wyszło, co powiedział mały William do księżnej Diany, kiedy dowiedział się o jej rozwodzie

Porażające. Na jaw wyszło, co powiedział mały William do księżnej Diany, kiedy dowiedział się o jej rozwodzie Źródło: youtube.com/moondreamer8907

Księżna Diana była bliska płaczu. Po latach wyszło, co działo się na dworze królewskim w momencie, w którym księżna Walii ogłosiła swoim synom, że rozstaje się z księciem Karolem. To, co powiedział ledwie 14-letni William, potrafi złamać serce i pokazać, jak bardzo dzieci były blisko swojej ukochanej mamy.

Księżna Diana rozwodząc się z Karolem musiała sprostać wielu przeciwnością losu. Z jednej strony arystokratka musiała przełknąć gorzką pigułkę rozpadu małżeństwa, w które bardzo wierzyła, a z drugiej pogodzić się z faktem, że ucierpią na tym jej kochane dzieci. William i Harry, którzy w momencie rozstania swoich rodziców byli jeszcze małymi chłopcami bardzo przeżyli odejście swoich rodziców, a już najbardziej widoczne było to w zachowaniu następcy brytyjskiego tronu. Po latach wyszło, co William powiedział swojej zrozpaczonej mamie. Te zdania potrafią złamać nawet najtwardsze serce.

Księżna Diana znalazła oparcie w synach. Wstrząsająca relacja rozwodu pary książęcej Walii

W momencie, w którym Diana oznajmiła synom, że rozwodzi się z ojcem, świat chłopców runął. Młodzieńcom wydawało się, że ich rodzice są zgodną parą i nie byli świadomi zakulisowych kłótni, romansów Karola, czy depresji księżnej Walii. W trakcie, gdy matka powiedziała im, że to koniec związku z synem Elżbiety II, William miał obiecać matce, że zostanie policjantem, aby chronić ją, gdy ta będzie samotna.

- William i Harry byli świadomi swojego przeznaczenia. Podczas jednej z okazji, gdy dyskutowali o swojej przyszłości z księżną Dianą, William powiedział: „Mamo, gdy dorosnę, będę policjantem i będę cię pilnował”. Harry, prędki jak błyskawica, natychmiast odpowiedział: „Och nie, nie możesz, musisz być królem”- czytamy w biografii Andrew Mortona o księżnej Dianie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

William czcił swoją matkę

O tym, jak ważna w życiu chłopca była księżna Walii niech świadczy fakt tego, co działo się na dworze w momencie, w którym arystokratka utraciła prestiżowy tytuł "Księżnej Walii". Mały chłopiec miał się o to ponoć awanturować ze swoim ojcem, a także pocieszać matkę obiecując jej, że jeszcze zostanie doceniona na królewskim dworze, gdy on zostanie głową Zjednoczonego Królestwa.

- Nie martw się mamo, oddam ci ten tytuł pewnego dnia, gdy będę królem - miał powiedzieć William

Niestety, ale matka zmarła prawie na rok od wypowiedzenia tych słów. Sam książę bardzo przeżył śmierć swojej najbliższej i odnalazł spokój dopiero w trakcie swojej wyprawy do Chile, gdzie odciął się od wyjątkowo toksycznej sytuacji w swoim najbliższym otoczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile wzrostu ma Kinga Rusin? Dla niektórych będzie to wielkie zaskoczenie
  2. Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Polska księżna, intrygująca blond piękność
  3. Mama Dominiki Gwit zdumiewająco o jej wadze. Oczy wam wyjdą z orbit
  4. Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis programu Katarzyny Dowbor. Widzowie nie mieli pojęcia, co tam naprawdę się dzieje
  5. Przenigdy nie kupuj takiego pieczywa. Jest silnie niebezpieczne dla zdrowia
  6. Mamy zdjęcie celi mordercy Kristiny. Zdębiejecie, gdy się dowiecie jak wygląda jego życie za kratami
  7. Małgorzata Kożuchowska oszukała swoich fanów. Burza w sieci po jej zdjęciu w bikini

Źródło: VIVA

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News