Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą Źródło: .

Księżna Diana, choć uwielbiana przez poddanych, nie miała lekko. Jej związek z księciem Karolem niemal od samego początku nie był udany. Dawna kochanka monarchy właśnie ujawniła, jak ukrywała się przed żoną swojego partnera.

Księżna Diana nie mogła pochwalić się udanym małżeństwem z księciem Karolem. Choć dla wielu osób życie na królewskim dworze może wydawać się doskonałe, wcale tak nie jest. Monarchowie ulegają takim pokusom, co ich poddani, a zdrada nie jest wyjątkiem. Mąż Lady Di na przykład przez długi czas ukrywał przed nią fakt, że ma kochankę. Kobieta dopiero po latach zdradziła, w jaki sposób ukrywała się przed jego żoną.

Księżna Diana o niczym nie wiedziała

Wiele lat temu książę Karol zakochał się w Kamilli Parker-Bowles, z którą obecnie jest żonaty. Wówczas jednak ich związek był zakazany - monarcha miał już żoną, a królowa Elżbieta nie była zachwycona wizją romansu syna. To jednak nie powstrzymało kochanków, a ich potajemne spotkania w końcu stały się obiektem plotek mediów na całym świecie. 

Postanowiono natychmiast reagować. Rodzina królewska starała się zrobić wszystko, by wyciszyć skandal i nie dokładać nowych tematów dla kolorowej prasy. Uznano, że najlepsze będą radykalne kroki, a Kamilla musi zniknąć z życia publicznego. Dziś, kiedy większość osób jest pogodzona z wyborem syna królowej Elżbiety II, dawna kochanka zdecydowała się ujawnić całą prawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, jak kochanka księcia Karola się ukrywała

W jednym z wywiadów Kamilla opowiedziała, jak ukrywała się przed księżną Dianą, ale też wścibskimi dziennikarzami. Księżna Kornwalii została ukryta we wsi Wiltshire, skąd przez bardzo długi czas nie wychodziła nawet na krótki spacer. Rodzina i najbliżsi przyjaciele mogli ją odwiedzać, ona natomiast musiała żyć w odosobnieniu..

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

- Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. Przez rok prawie nigdzie nie wychodziłam. To był okropny okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym go, gdyby nie moja rodzina - wspomina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł