Wiele osób nie dostrzegło małego szczegółu. Meghan Markle złożyła hołd księżnej Dianie

Wiele osób nie dostrzegło małego szczegółu. Meghan Markle złożyła hołd księżnej Dianie Źródło: youtube.com/ TODAY

Księżna Diana doczekała się niespodziewanego gestu ze strony Meghan Markle. Zmarła księżna Walii, a przy okazji mama Harry'ego, została uczczona przez żonę swojego syna w sposób, którego nikt się nie spodziewał. Taki gest nie jest pierwszym, który wykonała Markle w kierunku zmarłej teściowej.

Księżna Diana i Meghan Markle od wielu miesięcy są porównywane. Zmarła księżna Walii i księżna Sussex przejawiają wiele cech wspólnych, a Amerykanka widocznie identyfikuje się ze zmarłą matką swojego męża. Oprócz łamania pałacowych konwenansów, arystokratka ubiera się nawet podobnie. Dzisiaj, po powrocie ze swojego urlopu macierzyńskiego, Meghan zaprezentowała się w stroju, którego nie powstydziłaby się księżna Walii.

Księżna Diana uczczona przez Markle. Są jak bliźniaczki

Porównań Amerykanki do zmarłej matki Williama i Harry'ego nie brakuje. Arystokratki przez brytyjskie media często nazywane są bliźniaczkami ze względu na bliskość swoich poglądów. Przyjaciółki Diany Spencer twierdzą wręcz, że widząc Meghan mają wrażenie, jakby ich najdroższa znajoma nigdy nie zginęła. Jedna z nich, Lady Colin Campbell stwierdziła nawet, że obie mają tak duże ego, że gdyby się poznały, to nigdy by się nie polubiły.

- Sądzę, że Meghan i Diana są do siebie całkiem podobne, co byłoby pewnie źródłem nieporozumień. Myślę, że relacje między nimi nie byłyby najlepsze. Nie jest przypadkiem, że Meghan jest aktorką, a Dianę nazywano często “aktoreczką” – przyznała w rozmowie z New! Magazine.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan przywiązuje się do Diany

Dowodem uwielbienia Markle dla Diany jest fakt kopiowania stylu i zachowań zmarłej. Obie nie były nigdy zwolenniczkami dworskich zasad i nieraz pokazywały na królewskim dworze, że mają swoje zdanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Meghan wróciła z urlopu macierzyńskiego i pokazała się w kolczykach należących do zmarłej. Jej fani nie kryli wzruszenia i zgodnie stwierdzili, że kto jak kto, ale księżna Sussex jest godna tego, aby je nosić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Party

Następny artykuł