Księżna Diana matka
Wikimedia Commons / Patrick McKleinschuss
Maria Wieczorek - 13 Stycznia 2020

Ujawniono treść ostatniej rozmowy księżnej Diany z matką. Padły upokarzające słowa

Księżna Diana, chociaż szybko zaskarbiła sobie przychylność Brytyjczyków, nie mogła ułożyć sobie życia z księciem Karolem. Jej rozwód z synem królowej Elżbiety II krytykowała ostro także matka. Podczas ich ostatniej rozmowy padło wiele gorzkich, upokarzających słów.

Księżna Diana czuła się bardzo nieszczęśliwa w małżeństwie z księciem Karolem. Lady Di wiedziała o licznych zdradach męża, które doprowadzały ją do coraz poważniejszych problemów emocjonalnych. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód, który orzeczono 28 sierpnia 1996 roku. Księżna chciała szybko rozpocząć nowe życie, szukając w nim prawdziwej, szczerej miłości.

Pogoda podejrzanie się zmieniłaZobaczył na niebie podejrzane kropki. Kiedy zrozumiał, czym są, natychmiast zaczął uciekaćCzytaj dalej

Księżna Diana miała trudną relację z matką

Działania Diany nie podobały się przede wszystkim jej matce. Frances Shand Kydd krytykowała decyzję o rozwodzie, ale także późniejsze relacje romantyczne księżnej. O tym, w jak brutalny sposób matka Lady Di wyrażała się na ten temat, opowiedział 22 lata po tragicznym wypadku w Paryżu jej przyjaciel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaPrzyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serceCzytaj dalej

Paul Burrel opowiedział jednej z brytyjskich relacji o szczegółach ostatniej rozmowy Diany z Frances Shand Kydd. Nie ukrywał, że wydarzenie to było niezwykle bolesne dla znajdującej się w trudnej sytuacji księżnej.

Ostatnia rozmowa okazała się upokarzająca

- Podczas ich ostatniej rozmowy padło wiele przykrych słów. (...) Machnęła na mnie ręką, więc podszedłem. Usiadłem obok niej na podłodze i przyłożyłem ucho do słuchawki. Usłyszałem stek obelg i przekleństw odnośnie Diany i mężczyzn, z którymi się spotykała. To był personalny atak na jej partnerów i ich religijnie przekonania. Nazwała księżną dz*wką. Powiedziała, że puszcza się i przynosi wstyd rodzinie - ujawnił po latach Burrel.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Po tej rozmowie Diana zdecydowała, że nie chce już nigdy rozmawiać ze swoją matką. Była w bardzo złym stanie, rzuciła telefonem o podłogę. Jak się okazało, jej słowa o zerwaniu kontaktu z matką okazały się prorocze w najgorszym znaczeniu. Niedługo po tym zdarzeniu księżna zginęła bowiem w tragicznym wypadku samochodowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Zasiłek dopiero po pół roku? ZUS każe czekać, Polacy pilnie szukają pomocy. "Patologiczna sytuacja"
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Włosy, które będą najmodniejsze w 2020Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzrokuCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News