Po latach prawda wyszła na jaw. Diana wszystko napisała w liście, znamy jego treść

Po latach prawda wyszła na jaw. Diana wszystko napisała w liście, znamy jego treść Źródło: Rick, wikimedia, Creative Commons Attribution 2.0

Księżna Diana często wykonywała osobiste notatki, pisała też listy, które nigdy nie zostały wysłane. Po latach odnaleziono jeden z listów, który zdaniem fanów królowej ludzkich serc objawia całą prawdę. Treść jest zaskakująca i chwyta za serce.

Księżna Diana pozostawiła po sobie ogromną spuściznę. Zaliczają się w to też jej osobiste listy i notatki. Kamerdyner opublikował prywatny list.

Odręczną notatkę ujawnił były kamerdyner księżnej

Po śmierci księżnej Diany wiele osób z jej otoczenia zaczęło zdradzać bardzo prywatne sekrety żony księcia Karola. Jednym z nich jest były kamerdyner księżnej, Paul Burrell. Nie wstydzi się opowiadać o przeróżnych problemach i słabościach królowej ludzkich serc, których był świadkiem. Wiele osób zarzucało mu, że najpierw był jej przyjacielem - zresztą uwzględnionym w testamencie - a potem zdradzał rzeczy, których nie powinien. To on stoi za upublicznieniem listu czy też notatki, którą księżna Diana napisała w trakcie podróży do Indii w 1992 roku, gdzie przebywała z księciem Karolem.

Odwiedzenie Indii zaowocowało wizytą w domu klasztornym Matki Teresy. Chociaż księżna Diana nie spotkała jej osobiście, to i tak było to niezapomniane przeżycie. Spędziła czas na rozmowach z siostrami ze zgromadzenia Misjonarek Miłości, które też oprowadziły ją po klasztorze. Księżna Diana niejednokrotnie mówiła w wywiadach, że ją oraz matkę Teresę łączy coś niezwykłego, ponieważ obie chcą pomagać ludziom.

Księżna Diana była pod wrażeniem, przeżyła duchowe doświadczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzisiaj coś bardzo głębokiego dotknęło mojego życia. Poszłam do domu Matki Teresy i znalazłam kierunek, którego szukałam przez te wszystkie lata. Siostry zaśpiewały mi po przyjeździe, to było głębokie duchowe doświadczenie, wznoszące duszę nad wyżyny. Z tych kobiet bił blask. Są święte, bo brak lepszego określenia. Taka miłość biła z ich oczu, a ich dotyk był pełen ciepła - można przeczytać w nieznanym dotąd liście księżnej Diany. Prawda o jej wyjeździe, niesamowitym uduchowieniu oraz relacjach z matką Teresą wyszły na jaw.

Dzisiaj grzeje: 1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus
2. Nowe 500 plus, zmiany w wysokościach i terminach. Musisz spełnić tylko jeden warunek

Kobiety poznały się w tym samym roku, w którym księżna Diana odbyła podróż do Indii, czyli w 1992. Po raz ostatni miały przyjemność zobaczyć się w 1997 roku w Nowym Jorku, niedługo przed śmiertelnym wypadkiem królowej ludzkich serc. Co ciekawe, księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku, a matka Teresa zmarła 5 dni później, w wieku 87 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje młody piłkarz, miał tętniaka mózgu. Tysiące kibiców w żałobie
  2. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  3. Zabójstwo. Wyniki sekcji zwłok dziecka nie pozostawiają wątpliwości
  4. 17-letni Bartek przez 10 godzin był odsyłany ze szpitala do szpitala. Umierał w skandalicznych warunkach
  5. Andrzej Duda zatwierdził nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP. Padły ważne słowa
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News