Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało

Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało Źródło: yt.com/CBS This Morning

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu w 1997 roku. Całe brytyjskie społeczeństwo opłakiwało jej przedwczesną śmierć. Dzisiaj miał miejsce chrzest wnuka księżnej i wygląda na to, że podczas tej uroczystości nie zapomniano o jego babci. Jeden szczegół związany z tym wydarzeniem o tym świadczy.

Księżna Diana swojego czasu była ulubienicą brytyjskiego społeczeństwa. Kiedy w 1997 roku straciła życie podczas tragicznego wypadku samochodowego, cały kraj zamarł. "Królowa ludzkich serc" nie może już niestety uczestniczyć w życiu swoich dwóch synów, księcia Williama i księcia Harry'ego. Wygląda na to, że podczas dzisiejszej uroczystości chrztu Archiego, ich mama została upamiętniona w szczególny sposób. 

Księżna Diana nie dożyła wnuków

Księżna Diana z pewnością bardzo by się cieszyła, że jej synowie się ustatkowali, znaleźli odpowiednie żony i pozakładali rodziny. Książę William i Harry bardzo tęsknią za swoją matką i pewnie chcieliby, żeby mogła ich wspierać w tych ważnych chwilach. 

Dzisiaj odbyła się szczególna uroczystość w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego, czyli wnuk księżnej Diany, został ochrzczony. Wygląda na to, że babcia Archiego została podczas tego wydarzenia upamiętniona w wyjątkowy sposób. 

Wszyscy przegapili drobny ale znaczący szczegół 

Uroczystość odbyła się w kaplicy w zamku Windsor i była imprezą kameralną, na którą zaproszone zostały najbliższe osoby Meghan i Harry'ego. Zabrakło jedynie królowej Elżbiety II, która akurat w tym terminie musiała załatwić ważne sprawy związane z reprezentowaniem Wielkiej Brytanii. 

Książę Archie został ochrzczony w replice symbolicznej szaty, w którą ubrana była córka królowej Wiktorii w 1841 roku. Jest to tradycyjny strój, który muszą przyodziać wszystkie książęta podczas swojego chrztu. Wygląda na to, że nie był to koniec symboli. Brytyjskie media dokładnie przeanalizowały zdjęcie z tego wydarzenia i wyłapały jeden drobny, ale znaczący szczegół, który może świadczyć o tym, że książę Harry chciał uhonorować swoją matkę, księżną Dianę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Otóż na to ważne wydarzenie zaproszono jedynie 25 osób. Wśród tego grona znalazły się siostry "królowej ludzkich serc", Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale. Obie zostały zaproszone z szacunku do tragicznie zmarłej księżnej. Inną wskazówką dotyczącą symbolicznego upamiętnienia księżnej Diany, jest to, że ławka, na której usiedli Harry i Meghan trzymająca na rękach Archiego, jest bardzo podobna do tej używanej podczas zdjęcia z chrzcin rudowłosego syna księcia Karola i Diany. 

Źródło: Instagram/Sussex Royal

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

Źródło: Plotek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News