Księżna Diana babcia
Flickr (John MacIntyre / Paisley Scotland)
Maria Wieczorek - 6 Lutego 2020

Książę William został zapytany o zmarłą matkę. Szczere, przykre słowa niespodziewanie zachwyciły fanów rodziny królewskiej

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym, gdy jej najstarszy syn miał jedynie 15 lat. Książę William do dziś chętnie wspomina matkę, wyrażając się o niej w bardzo ciepły sposób. Lady Di mogłaby jednak nie być zadowolona z jego ostatniego wywiadu.

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku, w wieku zaledwie 36 lat. Osierociła dwóch synów - William miał wówczas 15, a Harry - 13 lat. Książęta nigdy nie ukrywali, jak bolesna była to dla nich strata. Dziś starają się więc kultywować pamięć o matce, przypominając najpiękniejsze momenty jej życia oraz największe osiągnięcia.

Jan Paweł IIPo latach na wierzch wyszedł skandal ws. śmierci Jana Pawła II. Media o tym milczałyCzytaj dalej

Księżna Diana we wspomnieniach syna

W filmie dokumentalnym pt. "Księżna Diana: Nasza matka" William przyznał bezpośrednio, że stara się opowiadać o Lady Di szczególnie swoim dzieciom, które nigdy nie zdążyły jej poznać. Jak stwierdził, jest to dla niego niezwykle ważna część wychowania potomstwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednia z dłoniLinie na Twoich dłoniach układają się w podobny znak? Niezwykle rzadkie, mówi bardzo wiele o przyszłościCzytaj dalej

- Gdy kładę George'a lub Charlotte do łóżka, regularnie opowiadam o niej i staram się przypominać, że w ich życiu były dwie babcie. To ważne, aby wiedziały, że ona istniała - przyznał książę William.

Diana byłaby "koszmarną babcią"

Co ciekawe, po chwili syn zmarłej Diany wyraził jednak opinię, z której zapewne nie byłaby do końca zadowolona. Jak stwierdził, jego matka nie stanęłaby na wysokości zadania w roli babci. Wszystko przez jej nieco chaotyczne, nieuporządkowane podejście do życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

- Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale byłaby absolutnie koszmarną babcią. Przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie, a potem by sobie poszła do siebie - przyznał książę.

Większość widzów potraktowała oczywiście wypowiedź Williama jako uroczy, rozczulający żart. Nie wiadomo jednak, czy Diana ucieszyłaby się z podobnego stwierdzenia. Szczególnie, iż dla wielu babcia o podobnym usposobieniu okazałaby się przecież prawdziwym skarbem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Z trumny dochodziły ciche odgłosy. Otworzyli ją i ścięło ich z nóg
  4. Kasjerka zwróciła nagle uwagę dziewczynce, by wybrała inną lalkę. Reakcja małej zwala z nóg
  5. Ujawniono największy sekret Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

InstagramPies ciągle wąchał nos swojej pani. Kobieta usłyszała śmiertelną diagnozę, była załamanaCzytaj dalej

Źródło: Chilli Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News