Elton John ujawnił ogromny sekret księżnej Diany. Nikt o nim nie miał pojęcia i nie bez powodu

Elton John ujawnił ogromny sekret księżnej Diany. Nikt o nim nie miał pojęcia i nie bez powodu Źródło: screen/youtube/

Księżna Diana skrywała o wiele więcej tajemnic niż ktokolwiek mógłby się spodziewać? Choć niektórzy mogliby w to nie uwierzyć, znany gwiazdor postanowił wyjawić całą prawdę. Dla zaskoczenie dla większości fanów Lady Di.

Księżna Diana bez wątpienia była wspaniałą damą dworu, oddaną matką i osobą zaangażowaną w działalność charytatywną. Nic zatem dziwnego, że miliony osób na całym świecie skupiało na niej swój wzrok, chcąc poznać jak najwięcej szczegółów z jej życia. Mimo otwartości, jaką się odznaczała, wiele rzeczy skrywała tylko dla siebie i przez lata nikt nie miał o nich zielonego pojęcia. 

Elton John o wieloletniej przyjaciółce 

Elton John i księżna Diana poznali się niedługo przed jej ślubem z księciem Karolem i od razu przypadli sobie do gustu. Polubili wspólne rozmowy, a tematów do dyskusji nigdy nim nie brakowało. Gwiazdor w swojej autobiografii wspomina, jak wielkie wrażenie wywarła na nim Lady DI, którą cechowała naturalność i skromność. 

- Przez te wszystkie lata, które ją znałem, była wspaniałym towarzyszem, najlepszym gościem na przyjęciu, niesamowicie dyskretnym, niezainteresowanym plotką - wspomina. 

Księżna Diana skrywała wiele sekretów? 

Dzięki swojej niezwykłej urodzie i empatii mama księcia Harrego i księcia Williama nawet po ślubie nie mogła opędzić się od adoratorów. Z pewnością zdążyła się już do tego przyzwyczaić, jednak kolejni mężczyźni tracili dla niej głowę i wciąż mieli nadzieję, że ich relacja z księżną rozwinie się o wiele bardziej. Wygląda na to, że takie same oczekiwania mieli Richard Gere i Sylvester Stallone. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zgodnie ze słowami Eltona Johna, obaj byli tak samo zafascynowani Dianą, jednak ona o wiele większą sympatią darzyła Richarda, z którym uwielbiała spędzać czas na długich rozmowach przy kominku. Coraz bliższa relacja ponoć nie spodobała się Sylvestrowi Stallone, który postanowił zawalczyć o swoje miejsce u boku damy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Na  przyjęciu pojawiła się cała trójka, wokalista oraz jego ówczesny partner. Właśnie wtedy między rywalami miało dojść do ostrzejszej wymiany zdań, a nawet rękoczynów. Proceder zauważył David Furnish, który błyskawicznie przywrócił ich do porządku, jednak najwyraźniej czując, co było powodem sporu udał, że nic podobnego nie miało miejsca. Nie trudno się temu dziwić, bowiem gdyby pozostali członkowie rodziny królewskiej o wszystkim się dowiedzieli sprawa mogłaby odbić się o wiele większym echem. Po nieprzyjemnej sytuacji, księżna Diana i Richard Gere wrócili do konwersacji, jednak ostatecznie nie jest pewne, czy między nimi narodziło się poważne uczucie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł