Wyciekły tajemne listy księżnej Diany. Ujawnia w nich całą prawdę nt. życia rodziny królewskiej, wielu będzie płakać

Wyciekły tajemne listy księżnej Diany. Ujawnia w nich całą prawdę nt. życia rodziny królewskiej, wielu będzie płakać Źródło: pikio.pl

Księżna Diana ujawniła tajemnice domu królewskiego, dzieląc się nimi ze swoją przyjaciółką. Jej listy ukazują całą prawdę o rodzinie jej męża. Wiele osób będzie miało łzy w oczach.

Księżna Diana była jedną z najbardziej kochanych członkiń domu królewskiego. Jej przedwczesna śmierć zraniła wiele osób. Okazuje się, że skrywała ona wiele szokujących tajemnic, które dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Świat zdumiewają coraz to nowsze informacje z życia rodziny królewskiej.

Księżna Diana w swoich listach zdradza tajemnice królewskie

List napisany przez księżną Dianę budzi wspomnienia z minionych lat. Przypomniał wszystkim, jak podekscytowani byli młodzi książęta Sussex i Cambridge w okresie świątecznym. List napisany był 5 grudnia 1990 r. i zaadresowany do kobiety o imieniu Ivy Woodward. Księżna Diana poznała ją we wrześniu 1990 r. podczas wizyty w szpitalu. Odwiedziła tam księcia Karola, który złamał rękę podczas gry w polo. Pani Woodward odwiedzała tam syna, który z kolei leżał w śpiączce po wypadku na motocyklu. Dean, syn Pani Woodward, wrócił do zdrowia i został wypisany ze szpitala w grudniu tego samego roku. Kobiety utrzymały znajomość.

- Najdroższa Ivy, bardzo dużo o tobie myślałam, kiedy wszyscy zmierzamy w kierunku Bożego Narodzenia i zastanawiam się, jak traktuje cię życie - pisała księżna Diana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diana w liście stwierdziła, że chłopcy, książę Harry i książę William, którzy mieli wtedy sześć i osiem lat, byli zachwyceni świętami Bożego Narodzenia. Pisała o tym, jak jej synowie przeszukiwali dom, w poszukiwaniu prezentów. Pokazywali piękną dziecięcą radość z nadchodzących magicznych świąt. Co więcej, księżna Diana, pisała, że ​​ją i panią Woodward łączyła przyjaźń. Była to wyjątkowa więź, którą księżna bardzo ceniła. Chętnie dzieliła się z nią swoimi doświadczeniami i przyjmowała rady.

Księżna Diana wypowiadała się w listach z niezwykłą czułością. Rozmawiała z nią o swoich dzieciach, jak matka z matką, wymieniając się doświadczeniami matczynymi.

- W liście do Ivy Woodward jasne jest, że Diana pisała z serca, jak jedna matka do drugiej – powiedziała Sarah Ward z Lawrences Auctioneers.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Listy księżnej Diany zostały sprzedane

Listy Diany trafiły na aukcję domu Lawrences Auctioneers w Bletchingley w Surrey. Wyceniano je bardzo wysoko. Cena takiej korespondencji wnosiła od dwóch tysięcy funtów w górę. Na taki zakup pozwolił sobie prywatny kolekcjoner, który kupił oba listy.

uploaded

Fot. Lawrences Auctioneers

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Zenek Martyniuk twarzą popularnej sieci handlowej. Taka promocja może z pewnością przyciągnie klientów

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł