Asystent księżnej Diany ocenia Meghan Markle. Mocne słowa, łzy same cisną się do oczu

Asystent księżnej Diany ocenia Meghan Markle. Mocne słowa, łzy same cisną się do oczu Źródło: Wikimedia Commons/ Genevieve

Księżna Diana była prawdziwą ulubienicą mediów i poddanych, dlatego jej śmierć poruszyła miliony. Teraz bliski współpracownik Lady Di wypowiedział się na temat Meghan Markle.

Księżna Diana, choć nie miała szczęśliwego życia, uchodziła za wzór brytyjskiej księżniczki. Jednym z jej powierników tajemnic był jej asystent, Paul Burrell. Po śmierci księżniczki niejednokrotnie zdradzał tajemnice na temat rodziny królewskiej. Teraz w mocnych słowach skomentował związek Meghan i Harry'ego.

Księżna Diana miała na dworze swojego powiernika. Po latach skomentował związek Meghan

Burrell jest znany z krytycznych wypowiedzi na temat Windsorów. Niejednokrotnie stawał w obronie Diany i krytykował rodzinę królewską, której ofiarą jego zdaniem miała paść Diana Spencer. Szczególnie cięty był na księcia Karola, bo jego zdaniem to właśnie on miał najbardziej skrzywdzić jego zwierzchniczkę. Teraz porównał związek Lady Di do tego Meghan Markle.

- Oni [mówił o związku Karola i Diany - dop. red.] nie mieli tego, co mają Harry i Meghan. Nie było między nimi miłości, a Meghan i Harry kochają się. To oczywiste, gdy widzi się ich razem - powiedział Paul Burrell w wywiadzie.

Jego zdaniem Meghan i Harry będą szukać "nowej drogi"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Burrell zaznaczył również, że to książę William ma być spadkobiercą tronu, więc jego ścieżka kariery jest z góry przewidziana. Dlatego jego małżeństwo z Kate ma mieć inny wymiar niż Harry'ego z Meghan. Asystent księżnej Diany zaznaczył, że Meghan i Harry będą szukać własnej drogi w spełnianiu się w rodzinie królewskiej.

- Nie ma wskazówek. Nie ma wsparcia. Nie ma instrukcji - zaznaczał w wywiadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Jego wywiad był pokłosiem ostatniego dokumentu "Harry i Meghan: Podróż afrykańska". Zdaniem Burrella, Meghan i Harry to obecnie wielkie atuty rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł